Lustro na zamówienie

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
alina
Posty: 45
Rejestracja: 09 lut 2019, 8:12

Lustro na zamówienie

Post autor: alina »

Cześć! Od zawsze marzę o wielkim, eleganckim lustrze w przedpokoju. Chcę zlecić jakiejś firmie, żeby wykonała dla mnie takie na wymiar. Z czyich usług polecacie skorzystać? Myślę o firmie newglas.pl . Czy ktoś z Was miał z nią do czynienia?
Awatar użytkownika
cina_67
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:38

Re: Lustro na zamówienie

Post autor: cina_67 »

Moim zdaniem New Glass to świetna firma. Wykonywali dla mnie szkło dekoracyjne do łazienki, które prezentuje się naprawdę wspaniale. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Lustro na zamówienie

Post autor: Karolinka22 »

Witam,mi zalezy na szybkim remoncie,dlatego zastanawiam się już nad wyborem dodatkow. Co sądzicie o lustrze do przedpokoju? https://lubiemeble.pl/lustra-do-przedpokoju Chciałabym,by lustro było większę,co moim zdaniem mogłoby powiększyć przestrzeń. Co sądzicie? Prosze o opinie.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Lustro na zamówienie

Post autor: lady30 »

Jest mnóstwo sklepów gdzie można kupić piękne lustra, wcale nie trzeba kupować na zamówienie. Mnie się szczególnie podobają lustra do przedpokoju na tej stronie, jak nie widzieliście jeszcze to polecam zapoznać się z ofertą sklepu. Mają wysokiej jakości meble, akcesoria, dodatki. Szybka wysyłka, dobre ceny, naprawdę z zakupów będziecie zadowoleni.
ODPOWIEDZ