Kamieniarstwo Pawlik

Wszystko o urządzaniu i projektowaniu domów i mieszkań. To temat, w którym opowiadamy o sklepach, architektach i ciekawych rozwiązaniach wnętrzarskich.
Awatar użytkownika
kiara_75
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 21:05

Kamieniarstwo Pawlik

Post autor: kiara_75 »

Hej dziewczyny! Znacie zakład kamieniarski Pawlik? Dowiedziałam się, że wykonują obudowy kominkowe z piaskowca, a mnie zawsze marzył się kamienny kominek w salonie. Myślicie, że warto skorzystać z usług tej firmy? Jakie macie o nich opinie?
Awatar użytkownika
Alfreda
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 7:57

Re: Kamieniarstwo Pawlik

Post autor: Alfreda »

My z mężem zdecydowaliśmy się na mur warstwowy w formie elewacji, który prezentuje się obłędnie. Lepiej nie mogłam sobie tego wyobrazić. Piaskowiec z tego zakładu jest nie tylko ładny, ale i porządny. Gorąco polecam!
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Kamieniarstwo Pawlik

Post autor: lady30 »

Obudowy kominkowe z piaskowca to bardzo dobry pomysł, porządnie wygląda i jest to trwały materiał. Do tego porządne wkłady kominkowe od sprawdzonego producenta, na pewno nie ma co na nich oszczędzać bo to ma być system na długie lata. I oczekujemy przecież że będzie działać możliwe bezawaryjnie.
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Kamieniarstwo Pawlik

Post autor: patrysia909 »

bardzo fajnie bedzie też wyglądał jakiś ładny kominek na przyklad od http://kratki.pl konkretny i solidny cenowo a to tego dobra jakość
ODPOWIEDZ