Wesele Wrocław

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Rebecca
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2020, 22:07

Wesele Wrocław

Post autor: Rebecca »

Moja znajoma szuka fajnego miejsca we Wrocławiu na zorganizowanie wesela? Czy kotś ma cos sprawdzonego?
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Wesele Wrocław

Post autor: Katja17 »

Ja byłam kilka razy na imprezie w Glamour we Wrocławiu. Fajne miejsce godne polecenia. blisko Urzędu stanu cywilnego, więc to duży plus. Sam lokal bardzo ładnie ,elegancko urządzony. Obsługa bardzo miła, jedzenie smaczne. Menu można sobie wybrać według własnego uznania. Dużym plusem jest to że mogą polecić zespół czy fotografa. A mają tam sprawdzonych ludzi ,więc warto skorzystać.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Wesele Wrocław

Post autor: mała mi »

Od początku wiedziałam, że zrobię wesele w hotelu Terminal http://www.terminalhotel.pl/. Mają przepyszne jedzenie, przestronne sale i bardzo miłą i kulturalną obsługę. Dodatkowo goście mieli w jednym miejscu zapewniony nocleg. Ah! Było cudownie. Chętnie wyszłabym za mąż ponownie ;)
Mikuła

Re: Wesele Wrocław

Post autor: Mikuła »

Pannie młodej pewnie przyda się namiar na sprawdzoną kosmetyczkę. Mogę polecić moją, salon Argania przy Horbaczewskiego, chodzę do niego regularnie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jakości usług i efektów oraz z tego co dowiedziałam się o pielęgnacji skóry twarzy. Polecam tutaj jest kontakt http://www.salonargania.pl
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Wesele Wrocław

Post autor: irmina »

W temacie wesela, to bardziej rozkminiam kto zagra, bo to przecież albo udana zabawa, gdzie każdy tańczy albo zamulanie. No i wpadłam na to https://www.clarkluxcity.com/pl/zycie/n ... rezie.html . Jak dla mnie rewelacja, bo ich kawałki każdy zna i siłą rzeczy zaczyna nucić coś pod nosem ;)
Kimć

Re: Wesele Wrocław

Post autor: Kimć »

LTDBroekr kupię zadłużoną spółkę. LTDBroker kupię spółkę z długami www.ltdbroker.pl
W życiu różnie bywa i nie da się wszystkiego przewidzieć. Rozpoczynając własną działalnośc każdy uważa, że jego spółka odniesie sukces i nigdy nie popadnie w długi i nie jego będzie dotyczyła odpowiedzialność z artykułu 299 k.s.h. www.ltdbroker.pl Gdyby jednak szczęście się odwróciło to LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek i dysponuje specjalistami od postępowania upadłościowego, od procesów likwidacyjnych spółek, od wypełniania wniosków o upadłość www.ltdbroker.pl Przejęcie zadłużonej spółki www.ltdbroker.pl tylko z pomocą LTDBroker gdzie profesjonaliści zajmą się stroną prawną. LTDBroker skutecznie chorni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami skup spółek akcyjnych www.ltdbroker.pl Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
Edyś

Re: Wesele Wrocław

Post autor: Edyś »

Ciekawe miejsce na wesele Wrocław możesz zorganizować w Browarze restauracyjnym PROST ;)! Mają tam przepiękną i jasną salę, która pomieści do 90 osób! Samo miejsce też jest wyjątkowe, przez co Wy i Wasi goście będziecie pozytywnie zaskoczeni widokiem na tanki warzelne oraz pracujących tam piwowarów! :D Browar PROST jest przyjazny dla każdego, z myślą nawet o najmłodszych restauracja przygotowała specjalny kącik zabaw, w którym dzieci wraz z animatorem mogą spędzić wspólne chwile :)! Natomiast dla osób chcących odpocząć przez moment od hucznej zabawy, mogą skorzystać z ogródka na świeżym powietrzu! Bardzo miłym prezentem za przybycie gości są piwa kraftowe z spersonalizowaną etykietą pary młodej!
martyn92a

Re: Wesele Wrocław

Post autor: martyn92a »

Podczas szukania wymarzonego miejsca na wesele głównie skupiłam się na dobrym jedzeniu oraz pięknym obejściu wokół sali. Byłam tak zadowolona, kiedy w końcu znalazłam to, co mnie satysfakcjonowało, że nie doczytałam wszystkich warunków umowy. Dowiedziałam się o tym, kiedy musiałam zapłacić za całą uroczystość. Niestety na umowie nie było punktu o niezmienności cen, przez co koszty wzrosły o kilka tysięcy. Na szczęście znalazłam stronę internetową https://dobraratka.pl/darmowe-chwilowki-pierwsza-pozyczka-za-darmo/, dzięki której skorzystałam z pożyczki online i wyszłam z kryzysowej sytuacji. 
ODPOWIEDZ