Najlepsze weselne atrakcje

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Slawa86
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2022, 8:45

Najlepsze weselne atrakcje

Post autor: Slawa86 »

Hej dziewczyny! Jakie są według was najlepsze atrakcje weselne? Szukam oczywiście inspiracji i ciekawych pomysłów na urozmaicenie czasu gościom. Wydaje mi się, że budki fotograficzne na wesele są obowiązkowe i na pewno jedną zamówię, ale co jeszcze? Jeśli przychodzi wam coś do głowy, to koniecznie dajcie znać, rozważę wszystkie propozycje i na pewno w końcu coś wybiorę :)
Awatar użytkownika
mucha
Posty: 58
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:32

Re: Najlepsze weselne atrakcje

Post autor: mucha »

Warto też wziąć pod uwagę takie kwestie jak na przykład jakie wino na wesele: https://winayo.pl/pl/i/Wesela/13 . Uważam, że wybór odpowiednich alkoholi na wesele jest bardzo istotny.
dżastiś

Re: Najlepsze weselne atrakcje

Post autor: dżastiś »

O fajnie wiedzieć... Ja też niedługo będę tak organizować wszystko już tak w pełni i tak zastanawiam się nawet nad tym czy
pieśni biesiadne jeszcze są grane na weselach? No, bo u mnie towarzystwo w 1/3 będzie starsze i oczywiście pewnie będą chcieli jakieś starsze kawałki itd. Czy przykładowo znacie jakiegoś dj-a , który gra i takie kawałki?
badzioszka

Re: Najlepsze weselne atrakcje

Post autor: badzioszka »

Moim zdaniem jedna z ciekawszych atrakcji, ktore ostatnio u znajomych na weselach widzialam jest barman na wesele - doslownie kolejki sie ustawialy by sprobowac wymyslnych drinkow :)
ODPOWIEDZ