Wzost ceny kredytu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
wróżka

Wzost ceny kredytu

Post autor: wróżka »

Zastanawiam się, czy to prawda, co napisano tutaj https://biurokredytowe.warszawa.pl/aktu ... e-wzrosna/ . W sensie, że jeśli mam kredyt ze zmiennym oprocentowaniem, to czy wzroście ogólnych stóp procentowych ja będę płacić więcej? Co wy na to? Zgodzicie się z tym ?

open fm jak ściągnąć
Woźna

Re: Wzost ceny kredytu

Post autor: Woźna »

Wszystko zalezy co masz w umowie zapisane. Jak masz liczony kredyt itd. Pewnie wg. jakiejś stawki WIBOR czy cos w ten deseń, więc jak oprocentownie będzie sie zmieniac na rynku, to Twoje też. Sprawdź umowę, czy z nią jest wszystko o. Bo problemy z kredytami to nie tylko domena kredytów we frankach. inne tez bywają dziwne. jest przypadek kredytu w PLN, którego nie można spłacić. Bo taka jest dziwna umowa. Poszukaj w necie, głośno o tym było. A z umową to do jakiegoś prawnika. Ja tam polecę kancelarię Fenix z Warszawy. Akurat oni zajmowali się moim kredytem we frankach.
ODPOWIEDZ