Wyjazdy integracyjne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maksa1970
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 8:50

Wyjazdy integracyjne

Post autor: maksa1970 »

Czy w Waszych firmach są organizowane wyjazdy integracyjne? U nas tego nie było, ale myślimy od jakiegoś czasu o tym, żeby zorganizować dla naszych pracowników coś takiego. Sporo czytałam na ten temat i wiem, że fajnie potrafi zintegrować pracowników ze sobą. Początkowo myślimy, żeby zorganizować jakiś piknik, wyjazd jednodniowy. Co o tym myślicie?
Basia

Re: Wyjazdy integracyjne

Post autor: Basia »

My mamy co jakiś czas jakieś wyjście, a to na bilard, a to na piwo czy tam kręgle. Raz w roku jeździmy na jakiś dłuższy zwykle weekendowy wypad. W tamtym roku byliśmy na kajakach, a w tym roku za kila dni jedziemy do Leszna i tam mamy latać w tunelu aerodynamicznym. U nas szef dba o te wyjazdy i o relację między pracownikami, ale i nim a pracownikiem i to nam się bardzo podoba. Tak powinno być wszedzie, przynajmniej ja tak uważam wtedy lepiej się pracuje w takim miejscu
ODPOWIEDZ