Wózek

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Wózek

Post autor: Kamilla36 »

Cześć!
Kochane, szukam wózka dla córki. Rozglądam się za 3w1 lub 2w1, zależy mi, żeby był na tyle dobry, abym nie musiała go po roku wymieniać na klasyczną "parasolkę". Myślałam o wózkach marki Riko - w oko wpadł mi dokładnie model Nesa. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2019, 15:07

Re: Wózek

Post autor: AnitaT »

Ja mam m/type z anexa i bardzo sobie go chwalę. Solidny, wygodny, poręczny i zgrabny. Koła duże i zwrotne a do tego dobra amortyzacja;)
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Wózek

Post autor: ankaa89899 »

Też mam wózek marki Riko i jestem zadowolona. Wózki tej marki mają jedną dużą zaletę - są dobre i zarazem tanie. Jeśli się na niego zdecydujesz, na pewno będziesz zadowolona.

survival katowice
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Wózek

Post autor: Kamilla36 »

ankaa89899 a jaki dokładnie masz model?
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Wózek

Post autor: ankaa89899 »

Ja mam Riko Basic - zdecydowałam się na ten model ze względu na atrakcyjną cenę. Wózek całkowicie spełnił moje oczekiwania - polecam
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Wózek

Post autor: Kamilla36 »

Muszę dobrze to przemyśleć. Widzę, że Basic mają pompowane koła, więc chyba wybiorę jakiś model z kołami nie pompowanymi, aby ich nie przebić. Jednocześnie wózek stanie się lżejszy, co dla mnie jest ważne, bo będę musiała go wciągać na 4 piętro....
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: Wózek

Post autor: Majkaaa »

AnitaT pisze: ↑10 wrz 2020, 17:55 Ja mam m/type z anexa i bardzo sobie go chwalę. Solidny, wygodny, poręczny i zgrabny. Koła duże i zwrotne a do tego dobra amortyzacja;)
Tez mam anexa ale l/type:) Jakościowo bardzo dobry a cena przystępna. Wózek super sobie radzi na każdym terenie- ja jestem z niego zadowolona.
łucja521

Re: Wózek

Post autor: łucja521 »

Jeśli chodzi o wózek to największe zaufanie mam do marki Riko. Sama zdecydowałam się na wózek tej firmy - dokładnie mam Riko Nano Pro i jest MEGA! Jak najbardziej polecam - wszyscy uwielbiamy spacery z tym wózkiem, a syn przesypia w nim całe spacery, co zawdzięczam świetnej amortyzacji.
Aśka

Re: Wózek

Post autor: Aśka »

Również zdecydowałam sie na anex, model m/type. Wózek jakościowo jest świetny, widać, że starannie zrobiony. Wygodnie i lekko się prowadzi, ma dobrą amortyzację i duże, zwrotne koła, które dają radę na każdym terenie. Do tego prezentuje się nowocześnie i stylowo;)
Gała88

Re: Wózek

Post autor: Gała88 »

A nie myślałaś może nad Riko Side? Ja zdecydowałam się właśnie na ten model wózka i jestem nim zachwycona. Póki co jeszcze w niczym mnie nie zawiódł, a mam go już prawie rok. Przede wszystkim jest bezpieczny, wygodny i widzę, że mój syn też go bardzo lubi.
Wałka454

Re: Wózek

Post autor: Wałka454 »

Model Nesa od Riko to świetny wybór. Mówię to, będąc jednocześnie posiadaczką tego właśnie wózka. Jest lekki, zwrotny i ma super amortyzację, więc nawet wprowadzanie go po schodach na wyższe piętra nie jest problemem. Lawirowanie między sklepowymi alejkami też z nim jest ułatwione. Polecam.
Tło56

Re: Wózek

Post autor: Tło56 »

Sama długo wahałam się który wózek wybrać. Ostatecznie mój wybór padł na Riko Basic Sport. Wózek jest lekki, dobry jakościowo i w bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo spodobał mi się też duży kosz na zakupy pod wózkiem - z takim wózkiem spokojnie można chodzić nawet na długie wyprawy.
Baśka

Re: Wózek

Post autor: Baśka »

Ja zdecydowałam się na model quant od anex i fajnie mi się nim jeździ. Wózek jest prosty w obsłudze, wszystko robie się dosłownie jedną ręką- a to bardzo wygodne;) Wygodnie i lekko sie prowadzi a do tego jest bardzo bezpieczny- nawet po zmroku. Ma wbudowaną lampkę led na przodzie ramy i napis odblaskowy z tyłu.

inny świat audiobook
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Wózek

Post autor: patra »

Tło56 pisze: ↑13 maja 2021, 7:02 Sama długo wahałam się który wózek wybrać. Bardzo spodobał mi się też duży kosz na zakupy pod wózkiem - z takim wózkiem spokojnie można chodzić nawet na długie wyprawy.
Mi potrzebna jest dodatkowa spacerówka, a też brałam pod uwagę takie zalety i funkcjonalności, poza tym zależy mi na ładnej i solidnej spacerówce i tą https://www.youtube.com/watch?v=ThTaOLGcnEg właśnie sobie upatrzyłam, moim zdaniem x-follow jest idealny
Tośka9999

Re: Wózek

Post autor: Tośka9999 »

Sama się nie spodziewałam, że wybór wózka to będzie tak trudna decyzja. Odkąd natknęłam się na ofertę marki Riko, wiedziałam, że wybiorę coś z dostępnych w ich ofercie modeli. Ostatecznie zdecydowałam się na model Basic Pastel. Jest śliczny, wygodny i tani. Nawet fajnie wprowadza się po schodach, bo nie jest ciężki.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Wózek

Post autor: ariadna »

Super solidne wózki dziecięce ma firma LONEX. Same zajrzyjcie sobie na ich stronkę internetową: https://lonexsklep.pl/pl/c/WOZKI-DZIECIECE/13 My mamy Lonex RETRO i fajnie się sprawdza w praktyce, to super jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność a do tego wózek jest piękny, wykonany jest z naturalnej wikliny z tkaninami w cudne wzory :) Został kupiony w ich sklepie online.
ważka

Re: Wózek

Post autor: ważka »

Wybór wózka to nie łatwa decyzja. Sama spędziłam na niej kilka tygodni, aż w końcu postanowiłam kupić Riko Side. Wózek bardzo spodobał mi się w sklepie i miał super opinie. Na spacerach wciąż mnie zaskakuje tak dobrą amortyzacją. To był świetny wybór dla mnie
żaneta

Re: Wózek

Post autor: żaneta »

tak, wiem, fajne są ale mi się od razu x-lander spodobał więc zamówiłam go do domu na próbę i okazało się że jest jeszcze fajniejszy niż na zdjęciach i filmikach, widać że jest solidny i bezpieczny, a do tego ma dużo fajnych bajerów jakich nie widziałam w innych wózkach.
szadź56

Re: Wózek

Post autor: szadź56 »

Z czystym sumieniem i z własnego doświadczenia polecam Riko Basic, który mam od początku do teraz (już prawie 3 lata). Moja córka - niespełna 3 latka - wciąż się w nim mieści, ma sporo luzu, do tego nie rzadko ucina sobie tutaj drzemki na spacerach. Nie mam wątpliwości, że to był najlepszy wybór.
gośka231

Re: Wózek

Post autor: gośka231 »

Bardzo dobrze się u mnie sprawdza wózek Riko Basic Sport. Najlepsze jest w nim to, że jest to wózek niedrogi, więc każdy sobie może na niego pozwolić. Bardzo spodobał mi się wygląd wózka, do tego ma dobrą amortyzację, więc nadaje się do jazdy po każdym terenie.
ODPOWIEDZ