weterynarz

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
weń

weterynarz

Post autor: weń »

Wybór weterynarza jest bardzo ważny, my wcześniej chodziliśmy do jednego, który nawet nie badał naszego pieska, tylko "na oko" mówił co mu jest. Masakra, nigdy więcej. Obecnie korzystamy z usług przychodni weterynaryjnej Dolittle we Wrocławiu i lepiej trafić nie mogliśmy. Wet jest świetnym specjalistą, kompetentnym i rzetelnym, który zna się na tym, co robi, nieraz już nam pomógł, bada zwierzaka kompleksowo, umie doradzić, naprawdę go polecam.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: weterynarz

Post autor: kolonel »

Weterynarz z ELZA https://www.weterynarz-swidnik.pl/ od dawna dba o zdrowie naszych pupili. Porady dotyczące żywienia i ogólnego dbania o zwierzaki spisują się należycie. Najważniejsze to postawić na fachowców.
hiczungł

Re: weterynarz

Post autor: hiczungł »

Z psiakiem i kociakiem śmigamy do lecznicy Anivet https://weterynarz-torun.com.pl/o-nas/ w Toruniu. Ta lecznica zawsze ma w zanadrzu masę wysokiej jakości porad i wskazówek, jak dbać o zdrowie pupili!
ginamó

Re: weterynarz

Post autor: ginamó »

Nie zapominajmy, iż nasi pupile także mogą miewać kłopoty ze wzrokiem. Specjalistów od leczenia takich problemów ze świecą szukać, ale mi się udało! https://www.cowe.pl/ zajęli się leczeniem , opierając się na wymazach z worka spoójwkowego,
dórmit

Re: weterynarz

Post autor: dórmit »

Kontakt do sprawdzonego i zaufanego gabinetu weterynaryjnego jest ważny. Ja od siebie mogę wam polecić gabinet weterynaryjny http://weterynarz-radzi.pl/ który znajduje się we Wrocławiu. Tam na pewno wam pomogą.
hiczungł

Re: weterynarz

Post autor: hiczungł »

Usługi weterynaryjne najwyższej klasy realizuje dla nas https://www.wet-tomaszpoznanski.pl/uslugi . W tej dziedzinie okazał się specjalista a poradzenie sobie z problemami naszych zwierzaków okazało się dziecinnie proste. Chwała im za to! Głównie były problemy z chorobami wewnętrznymi.
ODPOWIEDZ