Terapia dla rodziny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Minerwa1975
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 13:45

Terapia dla rodziny

Post autor: Minerwa1975 »

Dziewczyny, czy uważacie, że terapia rodzinna w Łodzi jest faktycznie tak skuteczna jak się zwykle mówi? Pytam, bo sama zastanawiam się, czy nie warto byłoby wziąć udział w takich sesjach, żeby nieco naprawić relacje w mojej rodzinie. Możecie się wypowiedzieć na ten temat? Przydadzą mi się wasze rady.
Titana
Posty: 439
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: Titana »

Teraz nastały trudne czas i każdy z nas zmaga się z pewnymi problemami, które mogą w mniejszy lub większy sposób wpływać na nasze relacje w rodzinie. Wybór terapii nie jest złym pomysłem i może pomóc z uporaniem się z kłopotami, także tymi, jakie mamy we własnej głowie.
Tośka21

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: Tośka21 »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli zależy Wam na racjonalnym podejściu do tego tematu, to koniecznie powinniście zastanowić się, jaka terapia może być dla Was najodpowiedniejsza. Wiem, że dzisiaj wiele osób korzysta ze wsparcia psychologów z https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i bardzo sobie to chwalą. Powinniście już teraz tam zajrzeć i samodzielnie przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości.
ginamó

Re: Terapia dla rodziny

Post autor: ginamó »

Takie porady mogą nam całkowicie uratować życie rodzinne. A co najważniejsze, właściwie zrealizowane spotkania terapeutyczne zdrowo odbiją się zarówno na dzieciach, jak i rodzicielach. Nasza rodzina jest na to idealnym przykładem, wszyscy wzięliśmy się w garść i rozpoczęliśmy pracę nad naszymi relacjami.
ODPOWIEDZ