taksówka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
jowańka

taksówka

Post autor: jowańka »

polecajcie taxi ze swoich okolic
Źdźbło

Re: taksówka

Post autor: Źdźbło »

Ile razy to się zdarzyło, że nie mieliśmy, jak dostać się z lotniska do domu albo odwrotnie. Nie chcemy nikomu robić problemów, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena może zwalać z nóg. Z pomocą przychodzi firma https://zamowtaxi.pl/, która rozwiąże Twoje problemy. Z nią możesz zamówić kurs nawet kilka dni wcześniej i być spokojnym o swoją podróż.
ginamó

Re: taksówka

Post autor: ginamó »

Taxi Komfort https://taxi-komfort.pl/cennik/ z Bydgoszczy to zawsze gwarancja dojechania na czas, szybko i sprawnie. Za ich sprawą nigdy nie spóźniłem się na firmowe spotkanie czy randkę. Pojazdy komfortowe, z kolei kierowca orientuje się w topografii miasta co tylko ułatwia przemieszczanie się.
Krówka

Re: taksówka

Post autor: Krówka »

W Skierniewicach funkcjonuje Mobil Taxi https://www.mobiltaxi.pl Korporacja rozchwytywana przez klientów, bo mają niskie stawki, sa uczciwi, jadą prosto do celu, a nawet na skróty, a nie nadrabiają bezsensownie kilometrów po to tylko żeby naciągnąć klienta na kasę. Polecam jako wygodny sposób podróżowania.
MinewraS23ń

Re: taksówka

Post autor: MinewraS23ń »

Moja sytuacja z taksówką była taka, że za granicą czekałam pod dworcem 20 minut na taksówkę, żeby jakakolwiek przyjechała. miałam dwie godziny później autobus z drugiego końca miasta. Pomimo dzwonienia na infolinię, nikt nie odbierał, tragedia totalna. Ostatecznie podwiozło mnie w sumie dwóch prywatnych ludzi, inaczej miałabym duży problem, żeby trafić na autobus.
ODPOWIEDZ