Sucha skóra...

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
milenka909

Sucha skóra...

Post autor: milenka909 »

Postanowiłam w końcu coś zrobić ze swoim trądzikiem i stosuję leki na trądzik, ale nie spodziewałam się, że moja skóra będzie aż tak przesuszona. Czy jest na to sposób? Czy jest coś, co pomoże mi nawilżyć skórę, ale też i jednocześnie nie będzie wchodziło z reakcję z tym, co biorę na trądzik?
kamiluś36

Re: Sucha skóra...

Post autor: kamiluś36 »

Kuracja na trądzik właśnie ma to do siebie, że będzie wysuszała, no bo po prostu taki jej skutek uboczny. Na pewno jest jakiś odpowiedni krem. Nie polecił Ci nic lekarz, który przepisał kurację? Koniecznie musisz jeszcze z nim porozmawiać na ten temat, bo nawilżenie jest ważne.
lemiś433

Re: Sucha skóra...

Post autor: lemiś433 »

Wiesz co? Kup sobie w aptece Keracnyl Repair, bo to w moim przypadku dermokosmetyk, który jako jedyny dał radę nawilżyć moją skórę na zadowalającym poziomie. Dodatkowo krem ma również działanie łagodzące i kojące. Spokojnie możesz stosować go sobie 2 razy dziennie. Jest świetny pod makijaż!
jośka

Re: Sucha skóra...

Post autor: jośka »

trafiłam na fajne serum nawilżające Mixa z kwasem hialuronowym https://www.ezebra.pl/pl/products/piele ... 3MEALw_wcB jest świetne, ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania
miśka

Re: Sucha skóra...

Post autor: miśka »

jośka pisze: ↑28 paź 2021, 22:31 trafiłam na fajne serum nawilżające Mixa z kwasem hialuronowym https://www.ezebra.pl/pl/products/piele ... 3MEALw_wcB jest świetne, ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania
A jak pod makijazem się sprawuje? Moje poprzednie serum w połączeniu z podkładem wyglądało koszmarnie
Kamilla361

Re: Sucha skóra...

Post autor: Kamilla361 »

Ja również polecam Keracnyl Repair z Ducray. Świetnie wpływa na skórę, nawet trądzikową. U mnie dał odpowiednie efekty już po pierwszym użyciu i stosowałam go przez całą kurację. Nawet teraz czasem do niego wracam. Polecam szukać najlepszych propozycji i tych sprawdzonych!
kamiluś36

Re: Sucha skóra...

Post autor: kamiluś36 »

Bardzo dziękuję za Waszą pomoc, bo już myślałam, że nie znajdę nic odpowiedniego, co mogłoby sobie poradzić. Jutro biegnę do apteki, żeby sprawdzić, czy znajdę go w swojej okolicy. Myślę, że większego problemu nie powinno z tym być. Mam nadzieję, że moja skóra poczuje ukojenie.
ODPOWIEDZ