Studio Justart

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
rachela-96
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 15:40

Studio Justart

Post autor: rachela-96 »

Hej dziewczyny:) Szukam opinii na temat studia fotograficznego Justart w Gdańsku. Potrzebny mi naprawdę zdolny fotograf umiejący robić ładne zdjęcia ślubne. Polecacie skorzystać z usług tej ekipy?
Awatar użytkownika
Teresa-75
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 20:38

Re: Studio Justart

Post autor: Teresa-75 »

Szczerze uważam, że nie ma lepszego studia fotograficznego w Gdańsku. Justart góruje nie tylko pod względem cen, ale przede wszystkim z uwagi na umiejętności tamtejszej ekipy. Ich sesje ślubne to prawdziwe dzieła sztuki. Gorąco polecam!
sometić

Re: Studio Justart

Post autor: sometić »

W sumie ja nie znam tego studia, ale za to mogę powiedzieć, że ten fotograf ślubny może wam pomóc, jeśli potrzebujecie profesjonalnych zdjęć weselnych, albo innych. Wiele osób decyduje się na jego usługi, a można powiedzieć, że jest specem w tym zagadnieniu. To jeden z najlepszych fotografów, którzy po prostu mają naprawdę dobre oko.
ODPOWIEDZ