strony w necie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

strony w necie

Post autor: alen »

Od dłuższego czasu szukam sposobu na organizacje mojego czasu wolnego, nie mam co robić i się nudzę, kiedyś czytałam gazety informacyjne ale zamknięto kiosk koło bloku a nie będę szła kilka km specjalnie po gazetę. Pomożecie znaleźć coś co mogę robić w tym czasie?
Awatar użytkownika
bik
Posty: 9
Rejestracja: 01 sty 2020, 9:31

Re: strony w necie

Post autor: bik »

Ja uwielbiam przeglądać prasę internetową. Bardzo ciekawe artykuły można znaleźć na portalu https://begio.pl/wygrywa-wesele-jak-z-b ... ry-wesela/ jest tutaj wiele informacji przydatnych jak i rozrywkowych. Jednak nie znajdziesz tutaj plotkowiska. Jest to bardzo dobra alternatywa dla gazet których nie czytam już od kilku ładnych lat.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 28
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:15
Kontakt:

Re: strony w necie

Post autor: bookmajster »

Zapraszam do zapoznania sie z informacja finansowymi https://www.mofimo.com/oferta/taxi.html
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: strony w necie

Post autor: anka90 »

alen pisze: 25 sty 2020, 19:17 Od dłuższego czasu szukam sposobu na organizacje mojego czasu wolnego, nie mam co robić i się nudzę, kiedyś czytałam gazety informacyjne ale zamknięto kiosk koło bloku a nie będę szła kilka km specjalnie po gazetę. Pomożecie znaleźć coś co mogę robić w tym czasie?
Ja już dawno temu przerzuciłam się na portale informacyjne - są łatwo dostępne, a co ważne - nowe informacje i artykuły pojawiają się codziennie. Zerknij na stronę wpu24 Znajdziesz tam sporo bieżących informacji na temat sytuacji w mieście, kraju jak i na całym świecie.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 488
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: strony w necie

Post autor: tormundmilks9 »

Ja osobiście korzystam bardzo często z tej stronki https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 40559.html i muszę przyznać, iż mają sporo wartościowej treści na tej stronie. Pewnie dlatego spędzam tam tyle czasu. Co wy w sieci czytacie? Podzielcie się.
iwuś

Re: strony w necie

Post autor: iwuś »

Szczerze nie czytam w necie prawie nic, czasami tylko jakieś przepisy kulinarne, czy blog podrożniczy. Szybko mi się męczą oczy, dlatego wolę ksiązkę do czytania np tą https://www.taniaksiazka.pl/procesy-cza ... 82050.html Przedstawia ona historie procesow czarownic w Polsce w XVII i XVIII wieku. Znajduje się tu dużo fachowej wiedzy i opis realiów. Książka wywołuje duże emocje.
ODPOWIEDZ