sklep internetowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 72
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:53

sklep internetowy

Post autor: lajla »

co mi bedzie potrzebne do otworzenia sklepu internetowego? hosting? domena? gdzie? nazwa.pl ma podobna fajna oferte

co to jest wentylacja grawitacyjna
Awatar użytkownika
limonka
Posty: 75
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:46

Re: sklep internetowy

Post autor: limonka »

No hosting to serwer czyli taka baza, na niej stawia sie domene i tam jest strona internetowa :) warto brac od poczatku dobrego dostawce by sie potem nie bawic w przenoszenie.Polecam wspomniana przez ciebie nazwe
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: sklep internetowy

Post autor: mikimaki »

tez mam u nich wykupione uslugi, maja naprawde super obsluge klienta, ostatnio bylam w szoku jak na infolinie sie dodzwonilam po 1szym sygnale :)
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 59
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:07

Re: sklep internetowy

Post autor: Malina »

strona internetowa jak zaprojektować? Według mnie przed jakimkolwiek projektem strony internetowej, warto poznać zasady, dzięki którym dowiemy się, jak robić to prawidłowo :)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2020, 14:36 przez Malina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ligosko
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:05

Re: sklep internetowy

Post autor: Ligosko »

Niestety nie jestem specjalistą w temacie, dlatego informatyk siedzący w temacie doradził mi, aby wziąć pod wagę hosting VPS https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx Najmniej problematyczny, działa bez zarzutu i teraz akurat jest na dużej promocji na Windows i na Linux aż 70%, więc naprawdę ciekawa oferta.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: sklep internetowy

Post autor: Eliza111 »

Jeśli szukacie fajnego sklepu internetowego gdzie znajdziecie fajne buty to polecam serdecznie botki zamszowe ja tutaj najczęściej zamawiam. Kupiłam już w tym sklepie szpilki i trampki buty na zimę. Polecam serdecznie. Bardzo fajny sklep.
Awatar użytkownika
strony123
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2019, 13:14

Re: sklep internetowy

Post autor: strony123 »

Chciałabym Wam polecić świetną firmę, która tworzy strony internetowe. Ja robiłem z nimi projekt strony pogotowia pogrzebowego, ale wykonują także strony dla sklepów internetowych. Zerknijcie na ich portfolio bo na prawdę warto. Oprócz znajomości technicznych w tym temacie to świetni ludzie i profesjonaliści. Współpraca przebiegała bardzo dobrze :)
kaśka

Re: sklep internetowy

Post autor: kaśka »

W sklepie internetowym bardzo ważne są dobrej jakości opisy produktów pod względem seo. Nie warto zatrudniać do tego celu byle kogo, bo odniesiemy odwrotny skutek do zamierzanego. Opisami produktów powinna zająć się profesjonalna firma z doświadczeniem np https://www.experts4blogs.pl/oferta/opi ... kategorii/ korzystałam także z ręką na sercu mogę polecić.
ODPOWIEDZ