Siatka na bramkę - jaką polecacie ?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Siatka na bramkę - jaką polecacie ?

Post autor: barbark4 »

Cześć, Chce kupić nowe siatki na bramkę i szukam czegoś wytrzymałego. Znalazłem takie, wydają się być solidne
siatka na bramkę. Może ktoś z Was ich używa, jak się sprawdzają?
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 296
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Siatka na bramkę - jaką polecacie ?

Post autor: lady30 »

Piłkochwyty również potrzebne? na boiska powinny być zamontowane. Jak mogę doradzić to polecam te https://symar.pl/pilkochwyty/ . Sprawdzony producent, można od nich zamówić siatki na każdy wymiar, na każdy obiekt sportowy. Mocne, wytrzymałe, w zależności na jaki obiekt taką gęstość posiadają. Zabezpieczą otoczenie skutecznie, żadna piłka na pewno z boiska nie ucieknie, nie stworzy zagrożenia dla przechodniów ale i dzieci w środku które mogłyby za nią polecieć. Siatki takie produkowane są z wodoodpornego polietylenu oraz polipropylenu.
dżin

Re: Siatka na bramkę - jaką polecacie ?

Post autor: dżin »

A zobaczcie w PowerManie. Ja tam akurat szukam rękawic bramkarskich na prezent i zobaczcie https://powerman.com.pl/309-rekawice-bramkarskie , mam tu spory wybór. W sumie to nawet nie interesowałam się, gdzie coś takiego można ogólnie kupić, ale teraz przynajmniej wiem. To dla mnie naprawdę ważne, bo może teraz uda mi się dzieciaki do aktywności zachęcić.
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Siatka na bramkę - jaką polecacie ?

Post autor: error »

Może w castoramie coś mają?
ODPOWIEDZ