Restauracja Borowina

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
donata_81
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 19:18

Restauracja Borowina

Post autor: donata_81 »

Dziewczyny, słyszałyście może o restauracji Borowina? To też hotel, ale pytam o restaurację, bo zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela. Jak myślicie, to odpowiednie miejsce? Chętnie poznam wasze opinie!

ngk przewody
Awatar użytkownika
Felicyta69
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 4:44

Re: Restauracja Borowina

Post autor: Felicyta69 »

Wnętrze jest pięknie zagospodarowane, a bliskość natury wkoło daje możliwość relaksu i wyciszenia. Moim zdaniem to świetnie miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Na pewno Ty, jak i goście będziecie zadowoleni :)
głoska

Re: Restauracja Borowina

Post autor: głoska »

Restauracji tej nie znam bo mieszka w Warszawie. Dlatego też poszukuję takiej restauracji w której to można zjeść pysznych dań kuchni staropolskiej. I to wszystko znalazłam w Restauracja U Wienawy. Dowiedziałam się o niej od znajomych i postanowiłam skosztować. Poza tym magia tradycyjnych dań jest bardzo ważna i niepowtarzalna. Dlatego też warto tam zajrzeć
ODPOWIEDZ