Prawo jazdy, gdzie w Poznaniu?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Prawo jazdy, gdzie w Poznaniu?

Post autor: maksik »

Czy możecie polecić szkołę jazdy w Poznaniu? Jak wpisuję w wyszukiwarkę kurs prawa jazdy kat b poznań okazuje się, że wyników wyszukiwania jest bardzo dużo. Opinie też różne. Może macie już sprawdzoną i możecie podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Prawo jazdy, gdzie w Poznaniu?

Post autor: Lena »

Sprawdź sobie szkołę Zdaj Prawko. Są z Poznania i według mnie mają najlepszych instruktorów jazdy w mieście.
Awatar użytkownika
Lapari
Posty: 6
Rejestracja: 01 lip 2020, 12:18

Re: Prawo jazdy, gdzie w Poznaniu?

Post autor: Lapari »

Nie mam pojęcia o Poznaniu, ale w Krakowie ja zdawałam u https://szkolajazdy.com/prawo-jazdy/kategoria-b/ i szczerze polecam. Ja się stresowałam tym wszystkim niemiłosiernie, ale mają doświadczonych instruktorów. Dzięki temu udzieliło mi się ich opanowanie. Dobrze wiedzą, jak przekazać wiedzę i w teorii i praktyce. Nie zanudzają, mają dobre podejście - potrafią rozładować stres i przede wszystkim naprawdę umieją pracować z ludźmi i wyszkolić ich na dobrych kierowców.
Izuś22

Re: Prawo jazdy, gdzie w Poznaniu?

Post autor: Izuś22 »

Ja też bym chciała zrobić sobie kat b. Kraków to moje miasto, więc może ktoś poleci jakąś szkołę w tym mieście? Przeszukałam trochę internet i znalazłam http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-b ktoś może tam się uczył? Jeśli tak to każda opinia mile widziana :)
ODPOWIEDZ