płytki ceramiczne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
nadzieja-65
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2021, 3:41

płytki ceramiczne

Post autor: nadzieja-65 »

Jakie płytki ceramiczne możecie polecić do małego mieszkania? W jakim stylu najlepiej je zrobić żeby zyskało trochę przestrzeni? Skąd czerpiecie inspiracje? Podzielicie się pomysłami na urządzenie małego mieszkania?
właśnie

Re: płytki ceramiczne

Post autor: właśnie »

Ja to wam powiem, że nie za bardzo nad tym panuję, co mam mieć w domu. Mąż ciągle nowe stylizacje pokazuje, a ja już nim wytrzymać nie mogę. W sumie mieliśmy kłaść płytki z cegły, ale koniec końców nie wiem, co będzie. Muszę się od niego dowiedzieć, co uważa, a co nie. No i to będzie problem.
Mugieł

Re: płytki ceramiczne

Post autor: Mugieł »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór ładnych i funkcjonalnych propozycji w zakresie projektów wykończenia swojej łazienki to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia portal Archiweb na którym znajdziecie sporo konkretnych podpowiedzi jak na przykład łączenie paneli i płytek jak należy to zrobić, żeby cieszyć się zarówno trwałością, dokładnością i jednocześnie zachowaniem odpowiedniego stylu a jak się przekonacie naprawdę nie jest to proste zadanie. Pozdrawiam i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: płytki ceramiczne

Post autor: kasiakowa06 »

nadzieja-65 pisze: ↑15 lip 2021, 1:37 Jakie cerdesign.pl/4-plytki-ceramiczne]płytki ceramiczne możecie polecić do małego mieszkania? W jakim stylu najlepiej je zrobić żeby zyskało trochę przestrzeni? Skąd czerpiecie inspiracje? Podzielicie się pomysłami na urządzenie małego mieszkania?
Jeśli chcesz mieć wizualnie więcej przestrzeni to na pewno musisz postawić na jasne płytki, także podłogowe. Ja swoje kupowałam tutaj: https://ceramixplytki.pl/ - bardzo polecam, duży wybór i szybka dostawa.
Obrazek
ODPOWIEDZ