Oświetlenie w mieście

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Women29
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:27

Oświetlenie w mieście

Post autor: Women29 »

Hej dziewczyny, może mój post taki mało kobiecy, ale chciałabym Wam powiedzieć, że przeczytałam ostatnio na blogu http://ulicaled.com.pl , że w miastach stosowane jest oświetlenie ledowe, które znacznie zmniejsza koszty zużycia energii, mniej się psują i ogólnie dają lepsze natężenie światła. Co myślicie o lampach led w domu? Ma któraś takie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 600
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Oświetlenie w mieście

Post autor: Kasia »

A jakie znacie firmy przeprowadzające profesjonalne audyty oświetlenia ulicznego? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ulicznego/, że zajmuje się tym na przykład firma Efektywniej z Wrocławia. Kojarzycie ją? Mieliście z nią wcześniej do czynienia? Podobno taki audyt pozwala na zmniejszenie kosztów związanych ze zużyciem energii, więc sądzę, że warto się na niego zdecydować ;)
ODPOWIEDZ