Okulary dla kierowców

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
felicja
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2019, 8:45

Okulary dla kierowców

Post autor: felicja »

Hej! Słyszeliście może o czymś takim jak okulary dla kierowców? Możecie taki produkt kupić na optimed.shop. Zastanawia mnie, czy to w ogóle działa? Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Kwiatoslawa
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:18

Re: Okulary dla kierowców

Post autor: Kwiatoslawa »

Też byłam sceptycznie nastawiona do takich okularów, ale kupiłam na próbę i przekonałam się, że warto. To super rozwiązanie, bo chroni Cię przed światłem reflektorów, różnymi odblaskami, ale i przed słońce, więc jazda staje się o wiele bezpieczniejsza :)
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Okulary dla kierowców

Post autor: lady30 »

Mam wadę wzroku dlatego muszę jeździć we własnych okularach korekcyjnych. Ale jest mi wygodnie, nie mam problemów z oślepianiem przez światła na przykład. Także innych na pewno nie potrzebuję. A co do samych okularów to na https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne zobaczcie jakie mają super oprawki. Takich marek jak Ray Ban czy Guess. I to na jakie promocje można się załapać!
ODPOWIEDZ