Nauka angielskiego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:55

Nauka angielskiego

Post autor: abstynent »

Jakie znacie sposoby na skuteczną naukę języka angielskiego? Ja chcę się nauczyć, bo ciężko mi teraz w pracy bez tego języka. Jakie więc książki do nauki angielskiego warto mieć w swojej biblioteczce? Przeglądam dostępne książki na https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html i nie wiem, od czego by zacząć.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Kasia »

A czy ktoś z Was przystępował może do egzaminów FCE/CAE z języka angielskiego? Jak się do nich przygotowywaliście? Ja widziałam ostatnio profesjonalny kurs na stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae i zastanawiam się, czy warto się na niego zapisać. Czy będzie on Waszym zdaniem stanowił dobre przygotowanie?
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Nauka angielskiego

Post autor: xixia »

Prawda jest taka,że im wcześniej rozpocznie się naukę angielskiego. Ja zapisałam synka do warszawskiego przedszkola Te Vizja ( na Wawrze) i tu zajęcia baby english odbywają się codziennie. 5 razy w tygodniu. Widac już świetne efekty, młody zna coraz więcej słówek, nawet pierwsze zdania potrafi już budować :)
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Nauka angielskiego

Post autor: DAMKA »

Bardzo dobre efekty daje nauka z Tutlo. Dla mnie takie lekcje online, gdzie jestem tylko ja i lektor przynoszą znacznie więcej korzyści, niż gdzieś w grupie. Do tego sporo czasu się zaoszczędza.
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Nauka angielskiego

Post autor: ariadna »

znacie dobre szkoły językowe z Łodzi? szukam takiej sprawdzonej szkoły, gdzie jest wysoki poziom nauczania
ODPOWIEDZ