narzędzia monterskie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Safana_94
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2022, 18:55

narzędzia monterskie

Post autor: Safana_94 »

Hej kochani, na dzień ojca chciałabym kupić tacie jakieś fajne narzędzia monterskie. Narzekał ostatnio, że wszystko ma już kiepskiej jakości, zużyte i że czas rozejrzeć się za nowymi narzędziami do pracy. Możecie polecić mi jakiś sprawdzony sklep, w którym będę miała duży wybór takich narzędzi? No i kogoś kto podpowie co warto kupić a czego raczej nie :)
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: narzędzia monterskie

Post autor: tormundmilks9 »

Nie ukrywam, że ostatnio zastanawiałem się, gdzie znaleźć dobre narzędzia ręczne. Kolega podpowiedział mi, że strona msv24.pl ma całkiem niezły wybór takich produktów, więc chyba się skuszę i zamówię stamtąd kilka rzeczy. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: narzędzia monterskie

Post autor: Titana »

Czasami taki zestaw narzędzi monterskich w domu się przydaje, trzeba tylko dobrze je dopasować, żeby potem nie było dziwnych sytuacji, że czegoś brakuje lub ma się coś niepotrzebnego.
ODPOWIEDZ