Nagrobki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 0:34

Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

Zobacz na stronie https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-toruniu/
Jest to to katalog nagrobkiw działających w tej branży z ich danymi teleadresowymi .
O możliwość rat najlepiej dogadywać się osobiście.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Nagrobki

Post autor: mała mi »

Właśnie przeglądam ofertę nagrobków firmy http://www.nagrobkiedistone.pl/. Widzę, że mają piękne rzeźbienia w kamieniu, a czegoś takiego szukałam. Niestety nie mają podanych cen, więc będę musiała tam jutro przedzwonić. Pomnik naszego dziadka już się ledwo trzyma. Chcieliśmy wymienić na nowy.
kuć

Re: Nagrobki

Post autor: kuć »

Ja to wam powiem, że dla mnie ważne jest to, jak wygląda taki nagrobek. Dlatego sprawdzam dziś nagrobki poznań . Wiem, że w tym zakładzie można naprawdę wybrać coś odpowiedniego i konkretnego. To wiele ułatwia, bo wiadomo przecież, że nie wszystko jesteśmy w czasie żałoby w stanie ogarnąć.
Joaśka

Re: Nagrobki

Post autor: Joaśka »

Ja ostatnio zamawiałam nagrobek od nagrobki poznań . Muszę wam powiedzieć, że na prawdę Wicherek wykonał świetną robotę. Pomnik jest piękny, bardzo ładna czcionka. Wygląda na porządny kamień i trwały (a to było dla mnie bardzo ważne bo chcę żeby trochę posłużył). Cena w porządku i wykonanie terminowe. Nie mam się do czego przyczepić.
Młyska

Re: Nagrobki

Post autor: Młyska »

Ja długo nie miałam styczności ze śmiercią wśród bliskich mi osób. Niestety nastał dzień, kiedy i mnie to zaczęło dotyczyć, gdy zmarł mój tato. Mama nie miała siły nic załatwiać, więc ja musiałam szukać firmy pogrzebowej. Znalazłam zakład przez tę wyszukiwarkę https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... s%C5%82ugi . Wygodna sprawa, bo można zlokalizować takich usługodawców w dowolnym miejscu w kraju.
unńm

Re: Nagrobki

Post autor: unńm »

Nowe nagrobki moich dziadków i pradziadków, w tym roku wykonała firma E. i W. Rutkowscy - Nagrobki Białystok. To rzetelna firma, mają szeroki zakres usług, wykonali kawał dobrej roboty w dobrej cenie. Poprzednie pomniki naszych przodków były już strasznie zniszczone i zapadły się, dlatego musieliśmy coś z nimi zrobić. Ta firma spisała się bardzo dobrze, zlecenie wykonali terminowo i z należytą dokładnością, polecam ich serdecznie.
małami11

Re: Nagrobki

Post autor: małami11 »

Co myślicie o zleceniu opieki nad grobami zmarłych bliskich odpowiedniej firmie? Ja trafiłam dzisiaj na opieka nad grobami gdynia i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Myśle, że to bardzo ciekawa opcja i może być pomocna dla osób, które nie mogą opiekować się grobami swoich bliskich.
pmazurek

Re: Nagrobki

Post autor: pmazurek »

Nigdy nie słyszałam o takiej ofercie jak opiekowanie się grobami przez firmę. Będzie to idealna opcja dla osób, które mieszkają bardzo daleko od grobów bliskich. Z mojej strony mogę polecić Wam zakłady kamieniarskie Poznań i okolice.
ODPOWIEDZ