Muzyka do medytacji

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 8
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:19

Muzyka do medytacji

Post autor: Karolina »

Jaką muzykę relaksacyjną polecacie? Szukam czegoś naprawdę wyciszającego...
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: iwika »

Myślę, że sporo takiej muzyki w sieci znajdziesz. Poszukaj albo pod hasłami muzyka medytacyjna, albo np. szum fal czy śpiew ptaków. Pamiętaj tylko, że jeśli planujesz mieć miejsce, w którym będziesz mogła się całkowicie wyciszyć, to musi mieć ono odpowiednia akustykę. Najlepiej wyciszyć je np. takimi https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pir ... kustyczne/ piramidkami, tak, żeby nie rozpraszały Cię dźwięki z zewnątrz.
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: Aurelia33 »

Zazwyczaj kiedy chcę się zrelaksować po prostu słucham swojej ulubionej muzyki i niekoniecznie są to dźwięki natury. Czasami znacznie lepiej jest mi się odprężyć przy nieco żywszych piosenkach, na które aktualnie mam ochotę. A słuchanie ulubionych kawałków stało się znacznie łatwiejsze od kiedy dowiedziałam się że można przerobić piosenki z youtube na mp3. Dzięki temu można pobierać fajne piosenki w formie mp3 i słuchać ich zarówno w domu jak i chociażby podczas jazdy samochodem. W ten sposób zawsze mam pod ręką to, czego akurat mam ochotę posłuchać.
:)
Awatar użytkownika
Pumcia
Posty: 35
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:36

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: Pumcia »

Ja ostatnio robię takki projekt, ze chce nagrać piosenki harcerskie na medytacje. Wiem, że to niestandardowe podejście, ale sądzę, że wyjdzie coś ciekawego z tego.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 85
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:19

Re: Muzyka do medytacji

Post autor: AbiUbu »

A na czym słuchacie muzyki? Ja uważam, że płyty kompaktowe w przypadku medytacji są najlepsze. Proste w obsłudze, gwarantują optymalną jakość i nie trzeba się bawić z wyłączaniem powiadomień, jak na aplikacjach czy innych smartfonach. Do tego można znaleźć wiele ofert na aktualne wydawnictwa muzyczne. https://www.ceneo.pl/Plyty_kompaktowe
ODPOWIEDZ