Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: Martyna »

Udaje wam się czasem wyciągnąć waszych partnerów w takie miejsca jak spa itp?
Tutaj https://medicaspa.pl/pakiety/dla-dwojga widziałam, że jest taki masaż dla dwojga.
Mam wrażenie, że to całkiem fajna opcja.
Zastanawiam się jak przekonać partnera, żeby wybrać się na taki masaż bez okazji :)
Po prostu, żeby zrobić coś dobrego dla siebie...
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: DAMKA »

Słuchajcie, czy okazja jest czy jej nie ma to zawsze na taki masaż dla dwojga warto się wybrać. Na przykład do studia masażu w Krakowie https://unitypoint.pl/ . Masaż tantryczny całego ciała, w przyjemnym otoczeniu, do tego relaksująca muzyka. Czego chcieć więcej?
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: annauja »

fajna sprawa :) ja byłam ostatnio z moim lubym na day spa w klinice Belize w Krakowie. Najpierw masaż, potem piwne spa ( tak, tak kapiel w piwie to ogromna frajda nie tylko dla kobiet ;p ).
Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:23

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: Agnieszka »

ha to cos dla mnie.
jako ze ja na taaaak wysoka polke sie nie skusze(jesli chodzi o antycelulitowe kosmetyki, mysle , ze szkoda kasy), to buszuje w tych tanszych.
zaczelam moja przygode od balsamow ujedrniajacych. Mialn Nivea Q10, potem kupilam sobie wersje do cery suchej ta w pudelku. Troche mi tylek wyprostowalo, ale jednak dolki byly nadal i wiecej sie wygladzac nie chcialo. Potem kupilam sobie niebieski balsamik od Avon(chyba go wycofali bo od dluzszego czasu nie widze w katalogu niemickim). Z tego bylam bardziej zadowolona, wygladzenie bylo wieksze. A potem na promocji kupilam balsam od YR Richi Creme i tu juz zachwyt totalny, jesli chodzi o ta firme, do dzis go lubie i czasmi sobie kupuje. Ladnie mnie nawilzyl, natluscil, a juz pialam z zachwytu nas czerwonym serum tej samej firmy, ale kupionym tylko w promocji. W sierpniu zeszlego roku bylam w PL i tez sobie je zakupilam, tylko bylo jedno, ale... jak to w Pl promocji nie bylo, a u mnie jest zawsze caly rok. Fakt jest ze promocyjna cena u mnie to normalna cena w Pl, ale zawsze mam to poczucie ze skoro w DE kosztuje on cos kolo 23€ a zaplace 13-14€ czyli narmalna cena w PL to i tak jak na warunki niemieckie zaoszczedzilam. W tej chwili mam balsamik ujedrnaijacy Isana(Rossmann). Kupilam miniaturke na probe. jestem po dwoch aplikacjach, chodz kupilam go pare dni temu, ale nie zacheca mnie zapach i konsystencja. Jest dosc zadki( a w zimie lubie tluscioszki jak Ziaja oliwkowy lub moje odkrycie Penaten dla dzieci Ölbalsam), wiec chyba z tym testowaniej, takim z prawdziwego zdarzenia sobie poczekam. Ogolem po aplikacji cialko sprawia wrazenie gladkiego, ale na tylek nawet nie patrze. mam tylko jeden dolek. Po ciazy jakos mi sie celulit nie wrocil do tego stanu z przed ciazy. Wlaczylam z nim przed ciaza 1,5 roku z dobrymi skotkami dzieki serum YR i bylam pewna ze po ciazy bedzie znow tak jak zanim zaczelam walke, a tu nic. Mysle, ze te zbedne kilogramy sprawily , ze cialko bylo ladniejsze. teraz znow mam 2-3 kg zimowego sadelka i widze ze sie gladsza zrobilam, wiec chyba nie ma co wlaczyc o te kilogramy. Czasami bedac grubszym wyglada sie lepiej niz jak sie jest chudzinka. mam jeszcze resztki serum YR, ale jakos nie umiem go wykonczyc(smaruje sie namietnie Penatenem), ale jak wkoncu wysmaruje te resztki to chce wkoncu nabyc olejek na celulit Weleda i jak przystalo bede smarowac uda, brzuch i posladki, a reszte zwyklym balsamem.

Takie masaże widziałam tutaj
https://orientmasaz.pl/
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: patrysia909 »

Uwielbiam chodzić na rożnego rodzaje masaże. Ostatnio w internecie znalazłam świetną ofertę w centrum zdrowotnym https://www.arkmedic.pl/ Ciekawe mnie czy ktoś z was korzystał z tego typu masażu. Wygląda to bardzo fajnie i cena jest również bardzo atrakcyjna. Co sądzicie warto iść?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: Eliza111 »

Bardzo fajne oferty masaży macie w klinice masaż jeśli jesteście z Łodzi lub okolic to koniecznie zainteresujcie się tym centrum medycznym. Pracuje tam wiele specjalistów którzy mi już nie raz pomogli. Polecam najmocniej.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: supcio »

Moim zdaniem fajnie jest wykupić sobie masaż dla par wrocław w Masajce właśnie na okazję, ale wcale nie jest powiedziane, że po prostu bez okazji jest źle. W sumie tak nawet szybciej przyzwyczaimy się do luksusu, a on jest wspaniały ;) .
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Masaż dla dwojga - tak bez okazji?

Post autor: alen »

Oczywiście że to dobra decyzja i polecam tylko dobrać odpowiednią klinikę SPA jak na przykład ta https://bunkierspa.pl/ mieszcząca się pod ziemią co jest gwarancją ciszy i spokoju. Mają w ofercie masaże lecznicze, odchudzające i relaksacyjne a to tylko część ich bogatej oferty. Spróbuj skorzystać i przekonaj się że warto ich odwiedzać.
ODPOWIEDZ