książki romanse - jakie czytacie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
książkowa

książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: książkowa »

książki romanse - jakie czytacie?
macie jakieś swoje ulubione?
oluśka

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: oluśka »

Też lubię czytać tego rodzaju ksiązki. Ale ostatnio nie mam szczęścia do dobrych tytułów. Chociaż jak nie czytałaś ksiazki Uwodziciel to możesz śmialo po nią sięgnąć. Jest to opowieść o miłości. Która zaczęła się od nienawiści - a przekształca sięw głęboką miłość. ksiazka bardzo dobrze napisana, dobrze się ja czyta. Fajna lektura na długie zimowe wieczory.
Joluś

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: Joluś »

Chyba słabo szukacie albo nie w tej księgarni co trzeba. Ja mam ulubiona księgarnię i w niej znalazłam np tą książkę tu https://www.taniaksiazka.pl/zadanie-mil ... 84276.html To bardzo dobry romas dla każdej kobiety. A tak przy okazji to ta księgarnia jest świetnie zaopatrzona i znajdziecie tu wiele interesujących propozycji.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: lampeczka »

Bardzo dużo czytam, ale romanse to zdecydowanie nie mój ulubiony gatunek. Wole opracowania publicystyczne, felietony. Coś w stylu Zadie Smith https://woblink.com/autor/zadie-smith-3782 jej książki bardzo zmieniły mój światopogląd i otworzyłam oczy na sporo kwestii, na które do tej pory nie zwracałam większej uwagi. Bardzo polecam twórczośc tej pani, jeślu ktoś lubi ambitne książki, to to jest dla niego.
Wikuśka

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: Wikuśka »

oluśka pisze: ↑22 lut 2021, 10:20 Też lubię czytać tego rodzaju ksiązki. Ale ostatnio nie mam szczęścia do dobrych tytułów. Chociaż jak nie czytałaś ksiazki Uwodziciel to możesz śmialo po nią sięgnąć. Jest to opowieść o miłości. Która zaczęła się od nienawiści - a przekształca sięw głęboką miłość. ksiazka bardzo dobrze napisana, dobrze się ja czyta. Fajna lektura na długie zimowe wieczory.
zachęciłaś mnie, zaraz sobie poszukam tej książki :)
Ja też bardzo lubię romanse,
Od delikatnych jak np. w ostatnio czytanej książce od Alex Sand (tytuł Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem), po takie pikantne jak robi Kinga Litkowiec, zwłaszcza seria mafijna. Super są :)

W ogóle ja często robię tak, że czytam sobie opinie na lubimy czytać tu https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4986097 ... i-zrobilem i jak mi podpasuje to kupuję :) tam każdą ksiażkę można znaleźć
witaska

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: witaska »

Ja romansow nie lubie, czytam glownie gatunek sci-fi, zwlaszcza w tym roku - rok 2021 z okazji obchodow setnej rocznicy urodzin Lema zostal ogloszony jego rokiem wiec powtarzam sobie moje ulubione pozycje pisarza i chetnie korzystam tez z wydarzen ktore sie odbywaja z tej okazji - a jest ich naprawde wiele :) najlepiej poki co wspominam chyba koncert Klangforum Wien w ramach wspolpracy z IAM w Wiedniu. Piekny festiwal - polaczenie muzyki z literatura dalo super efekty
alerka

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: alerka »

witaska pisze: ↑09 paź 2021, 10:37 Ja romansow nie lubie, czytam glownie gatunek sci-fi, zwlaszcza w tym roku - rok 2021 z okazji obchodow setnej rocznicy urodzin Lema zostal ogloszony jego rokiem wiec powtarzam sobie moje ulubione pozycje pisarza i chetnie korzystam tez z wydarzen ktore sie odbywaja z tej okazji - a jest ich naprawde wiele :) najlepiej poki co wspominam chyba koncert Klangforum Wien w ramach wspolpracy z IAM w Wiedniu. Piekny festiwal - polaczenie muzyki z literatura dalo super efekty
tez nie jestem fanka romansidel ale ksiazka Lema nie pogardze :D mial facet niesamowita glowe - potrafil takie rzeczy przewidziec, ze to az nieprawdopodobne. Masz moze jakis link do relacjji z tego festiwalu? chetnie bym sobie cos poczytala na ten temat, zazwyczzaj te wydarzenia organizowane przez instytut naprawde spoko wychodza
witaska

Re: książki romanse - jakie czytacie?

Post autor: witaska »

alerka pisze: ↑10 paź 2021, 14:20
witaska pisze: ↑09 paź 2021, 10:37 Ja romansow nie lubie, czytam glownie gatunek sci-fi, zwlaszcza w tym roku - rok 2021 z okazji obchodow setnej rocznicy urodzin Lema zostal ogloszony jego rokiem wiec powtarzam sobie moje ulubione pozycje pisarza i chetnie korzystam tez z wydarzen ktore sie odbywaja z tej okazji - a jest ich naprawde wiele :) najlepiej poki co wspominam chyba koncert Klangforum Wien w ramach wspolpracy z IAM w Wiedniu. Piekny festiwal - polaczenie muzyki z literatura dalo super efekty
tez nie jestem fanka romansidel ale ksiazka Lema nie pogardze :D mial facet niesamowita glowe - potrafil takie rzeczy przewidziec, ze to az nieprawdopodobne. Masz moze jakis link do relacjji z tego festiwalu? chetnie bym sobie cos poczytala na ten temat, zazwyczzaj te wydarzenia organizowane przez instytut naprawde spoko wychodza
Zajrzyj sobie na https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia tam o tym wydarzeniu IAM informowal na swoim portalu to moze znajdziesz jakies dodatkowe relacje :) warto poszukac, bo byly czarujace!
ODPOWIEDZ