Książki dla kobiet

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
ZosiaŻ

Książki dla kobiet

Post autor: ZosiaŻ »

Jakie książki najchetniej czytacie? Mozecie polecić dobre pozycje dla kobiet. Ja lubie książki oparte na faktach. Taką książką jest ta oferta https://www.taniaksiazka.pl/turecka-roz ... 97907.html Ta książka powstała na podstawie zapisków i porad udzielanych kobietom wracających z wakacji w Turcji ze złamanym sercem. Bohaterka ksiażki jedzie tam na wakacje i za nic ma przestrogi o męzczyznaak z tamtych stron.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Książki dla kobiet

Post autor: patra »

ZosiaŻ pisze: ↑11 maja 2021, 7:06 Jakie książki najchetniej czytacie? Mozecie polecić dobre pozycje dla kobiet. Ja lubie książki oparte na faktach.
Ja też lubię takie książki ale jeśli szukasz takich w atrakcyjnych cenach to podpowiem Ci że tu https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film.html znalazłam naprawdę dużo fajnych, znanych tytułów i nowości
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Książki dla kobiet

Post autor: ragatara »

Myślę, że kryminał "Złoty podział" Rybskiego Wiesława https://wydawnictwopoligraf.pl/1525/ryb ... dzial.html bardzo zaciekawi Twoja kobietę, ja sama po niego sięgnęłam i jestem tą książką zafascynowana. Jak dla mnie jeden z ciekawszych kryminałów jakie czytałam.
Rózia

Re: Książki dla kobiet

Post autor: Rózia »

Moja siostra jest prawdziwym molem i nawet w prezencie lubi dostawać książki używane . Dlatego jak ma urodziny lub imieniny to nie mam problemu z prezentami dla niej. Zawsze zaglądam w antykwariacie do tematyki, za którą przepada i coś tam dla niej wybieram.
waszka

Re: Książki dla kobiet

Post autor: waszka »

A to jest jakis specjalny podzial :P? ja jestem raczej nietypowa czytelniczka, bo mimo, ze kobieta to uwielbiam gatunek sci-fi. W tym roku hucznie obchodze rok Lema z okazji setnej rocznicy jego urodzin i nawet na festiwal do Wiednia organizowany przez Instytut Adama Mickiewicza sie wybralam. Tam znowu genialnie polaczyli muzyke i literature na scenie.
kluska

Re: Książki dla kobiet

Post autor: kluska »

waszka pisze: ↑09 paź 2021, 10:54 A to jest jakis specjalny podzial :P? ja jestem raczej nietypowa czytelniczka, bo mimo, ze kobieta to uwielbiam gatunek sci-fi. W tym roku hucznie obchodze rok Lema z okazji setnej rocznicy jego urodzin i nawet na festiwal do Wiednia organizowany przez Instytut Adama Mickiewicza sie wybralam. Tam znowu genialnie polaczyli muzyke i literature na scenie.
hahaha no pewnie sa rodzaje ksiazek, po ktore faceci by nie siegneli :D chociaz kto wie :D ja sama tez za romansami nie przepadam, wole ciezsza literature, akurat Lema tez sporo czytalam. Co to za festiwal byl organizowany? Jakis naukowy bardziej czy koncert? dasz jakiegos linka?
waszka

Re: Książki dla kobiet

Post autor: waszka »

kluska pisze: ↑10 paź 2021, 14:26
waszka pisze: ↑09 paź 2021, 10:54 A to jest jakis specjalny podzial :P? ja jestem raczej nietypowa czytelniczka, bo mimo, ze kobieta to uwielbiam gatunek sci-fi. W tym roku hucznie obchodze rok Lema z okazji setnej rocznicy jego urodzin i nawet na festiwal do Wiednia organizowany przez Instytut Adama Mickiewicza sie wybralam. Tam znowu genialnie polaczyli muzyke i literature na scenie.
hahaha no pewnie sa rodzaje ksiazek, po ktore faceci by nie siegneli :D chociaz kto wie :D ja sama tez za romansami nie przepadam, wole ciezsza literature, akurat Lema tez sporo czytalam. Co to za festiwal byl organizowany? Jakis naukowy bardziej czy koncert? dasz jakiegos linka?
a czy ja wiem :D moj to jest molem ksiazkowym wiec co mu podrzucisz to przeczyta :D o koncercie mozesz sobie poczytac na https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia tam wlasnie IAM dawal informacje o festiwalu wiec moze i jakies relacje sie pojawily. Przyznam, ze nie szukalam, ale jesli nie bylas to warto :)
Aniaa

Re: Książki dla kobiet

Post autor: Aniaa »

"Mrok tej nocy" autorstwa Ann Cleeves to świetna propozycja dla kobiet, które cenią sobie emocjonujące, dobrze skonstruowane kryminały z głębią psychologiczną. Książka wprowadza czytelniczki w mroczny świat tajemnic i zbrodni, jednocześnie prezentując silne i złożone postaci, zwłaszcza kobiece, które zmagają się z różnorodnymi wyzwaniami. Ann Cleeves znakomicie potrafi utkać narrację, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. To doskonały wybór dla każdej miłośniczki literatury kryminalnej, poszukującej wciągających historii z silnymi emocjami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.
ODPOWIEDZ