Korporacje taksówkarskie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Strzeżymira1983
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 8:08

Korporacje taksówkarskie

Post autor: Strzeżymira1983 »

Dziewczyny, jeździcie może taksówkami? Stawiacie na znane korporacje czy znacie jakieś tańsze firmy? Mnie kilka razy zdarzyło się zamawiać transfer lotniskowy, ale na szczęście miałam namiar na super firmę, która nie liczy sobie dużo za przejazdy. Jak często w ogóle zdarza wam się taka podróż taxi?
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Korporacje taksówkarskie

Post autor: jaskolka »

Wiadomo, każdy kiedyś korzystał z taksówki.. ale ja jakoś mam pecha i omijam je szerokim łukiem. Wolę zdecydować się na wynajem samochodów Katowice - szybko, bezpiecznie i bez uktrych opłach. Zawsze płacę tyle, ile wcześniej było ustalone. A z taksówkami to niestety bardzo różnie bywa.
marzzzenówka

Re: Korporacje taksówkarskie

Post autor: marzzzenówka »

Ja nie lubię przepłacać za taxi, więc jeśli jestem w jakimś nowym mieście i nie wiem gdzie zadzwonić, żeby nie było drogo to szukam tutaj - http://taniataxi.com/ Mają aktualne rankingi, od razu ceny, kontakt. Można naprawdę szybko rozeznać się w temacie.
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Korporacje taksówkarskie

Post autor: olkas »

Sporo jeżdżę taksówką, szczególnie teraz w czasie pandemii wybieram taxi zamiast komunikacji miejskiej. Ja korzystam z Tele-Taxi Katowice https://tele-taxikatowice.pl/przewozy-taxi to bardzo dobra korporacja, zawsze są punktualni, mają miłych kierowców i ceny bardzo w porządku.
wień

Re: Korporacje taksówkarskie

Post autor: wień »

Jako, ze nie mam własnego samochodu, ani prawa jazdy, ani sprawnej nogi - złamałam 2 tygodnie temu, to teraz wszędzie jeżdżę taksówkami. Nie wychodzę z domu zbyt często, ale czasami trzeba i wtedy zamawiam sobie po prostu taksówkę z korporacji Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/zamow-taxi/ w Krakowie. Można zamówić sobie taksę od nich przez telefon, aplikację, lub właśnie na ich stronie. Szybko, łatwo, przejazdy są w dobrej cenie.

kodeks karny marihuana
Bartłomiej

Re: Korporacje taksówkarskie

Post autor: Bartłomiej »

Po Wrocławiu poruszam się korzystając z usług Royal Taxi Wrocław - tanie taxi Wrocław , ponieważ mają bardzo dobre ceny i ich usług są zawsze dostępne. Dodatkowo mozna skorzystać z opcji zakupów z dostawą do domu. Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: Korporacje taksówkarskie

Post autor: eragon »

Koleżanka niedawno się przeprowadzała i zamówiła sobie takie taxi bagażowe do przeprowadzki. Dużo nie zapłaciła a podstawili jej samochód z kierowcą i błyskawicznie to poszło
ODPOWIEDZ