Karmy Barf Original opinie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Karmy Barf Original opinie

Post autor: annauja »

Hej wszystkim :) macie jakieś doświadczenia związane z karmami barf original z firmy Primex ? Zastanawiam się nad przejściem na dietę barfową u mojego Nikosia i natknęłam sie na wzmiankę na temat tej firmy. Polecacie, odradzacie ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: kornelka »

o chętnie się też podepnę do tematu. O diecie barfowej słyszałam już sporo pozytywnych opinii ale nigdy nie zgłębiałam się w temat. o tych karmach na pewno poczytam :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: pauula »

ja je kupuję od jakiś 3 miesięcy i jestem jak najbardziej za. Bardzo dobry skład, niezła cena.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: annauja »

dzieki pauula za informacje :) a powiedz mi gdzie je kupujesz? czy to jest jakiś jeden rodzaj mięsa czy jest jakiś wybór ?
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: pauula »

kupuje je w gabinecie weterynaryjnym :) jeśli chodzi o wybór to jest całkiem spory - jest mięso z kurczaka, indyka, królika czy dziczyzny.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: annauja »

wow no to rzeczywiście niezle :) W takim razie nie ma się co zastanawiać, wybieram się zaraz na zakupy :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: pauula »

annauja to koniecznie daj znać jak się sprawdza nowa dieta i czy smakuje psiakowi :)
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: annauja »

sprawdza się na 5+ :) Czy smakuje ? Nie pytaj... hehe w szoku byłam jak po raz pierwszy rzucił się na tą miskę jak opętany, jakby z tydzień nie jadł :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: pauula »

haha no wiedziałam, że tak będzie :) trzeba w takim razie zrobić większe zapasy i tylko czekać na pozytywne zmiany :)
Awatar użytkownika
andella
Posty: 22
Rejestracja: 24 sie 2019, 20:22

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: andella »

Mój pies nawet nie chciał spóbowac barfa, nie wiem ale nie pasuje mu i koniec. kilka podejśc mięliśmy i nic. z resztą on strasznie wybredny jest. Zajada się za to karmą z jagnięcina 1st Choice. To kanadyjska karma, ale na prawde super www.1stchoice.com.pl
Awatar użytkownika
dionizy5183
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:31

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: dionizy5183 »

Wiem, że ludzie korzystają z takich tematów. Liczę, że i tutaj nie będzie inaczej.
(…) nie osądzaj nikogo, dopóki nie staniesz przy jego kowadle i nie popracujesz jego młotem
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: annauja »

większe zapasy już dawno zrobione. Mój też był zawsze bardzo wybredny ale w sumie nie znam psa, który nie chciałby zjadać surowego mięska :) Najlepsze co może być i co najważniejsze - w 100% bezpieczne i bardzo odżywcze :)
Awatar użytkownika
isama
Posty: 16
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:25

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: isama »

Mój psiak dostaje karmę reico i nie mam zamiaru zmieniać bo widzę że mu ta psuje. Jej skład jest imponujący. 70 procent świeżego mięsa, żadnych konserwantów i innych ulepszaczy mających zwiększać apetyt psa. Zwierzak je tyle ile potrzebuje jego organizm.
Awatar użytkownika
blondzia
Posty: 19
Rejestracja: 09 gru 2019, 8:36

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: blondzia »

u mnie tez jakos ta karma sie nie sprawdzila, Brider zdecydowanie woli bozite.
Awatar użytkownika
chmurka
Posty: 10
Rejestracja: 21 sty 2020, 9:49

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: chmurka »

dla mnie starsznie smierdzi, kupilam kiedys na probe ale nie zdala egzaminu no i dla mnie to za duza cena jak za karme z takim skladem, wygrala bozita.
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: barbark4 »

Uważam że karma dla psów musi być odpowiednio dobrana i kupiona w miejscu zaufanym. Warto dobrać ją do wieku, wielości i gustu pieska. Inna karma jest przeznaczona dla małych piesków typu york a inna dla dużych takich jak na przykład owczarek niemiecki. Ja mam swój zaufany sklep gdzie kupuję takie rzeczy i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: Todek »

Żywienie psa jest kluczowe i dlatego my zwracamy dużo uwagi na to co podajemy naszemu pupilowi. Mamy trzy miesięcznego amstafa, którego już pokochała cała rodzina. My jednak zanim go wzięliśmy ze schroniska to kupiliśmy wszystkie potrzebne rzeczy jak zabawki, zapas dobrej karmy bez tych wszystkich zbóż i dobraną dla szczeniaków, miski itd. Głównie korzystaliśmy z oferty sklepu https://johndog.pl/ w którym wybór jest naprawdę szeroki i jednocześnie można liczyć na pomoc obsługi, bo nie mieliśmy wcześniej doświadczenia jak się za to zabrać. Pozdrawiam i oby Wasz pies przynosił jak najwięcej radości :)
Awatar użytkownika
martyna7873
Posty: 125
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:32

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: martyna7873 »

A jeśli pies ma zapalenie stawów, to trzeba zmienić karmę na jakąś specjalną? Pytam, ponieważ na stronie https://germapol.pl/pl/n/35 widziałam artykuł o zapaleniu stawów i nie doczytałam sobie, jak wygląda sprawa z karmą. Jeśli macie jakieś informacje w tym temacie to byłabym wdzięczna za wszystkie informacje.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: ragatara »

Sklep zoologiczny ma jedne z lepszy karm możliwych obecnie do kupienia na rynku, dlatego ja wybierałam właśnie je i wiem, że jest to dobry wybór, ponieważ moje psy nie chorują
Awatar użytkownika
kasianiekasia
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2019, 23:12

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: kasianiekasia »

Najlepsza karma to taka, którą poleciła Ci hodowla Twojego psiaka, w moim przypadku hodowla owczarka niemieckiego od samego początku karmiła go prawidłową żywnością i kontynuowaliśmy taką samą linię aż pies nie osiągnął dorosłego wieku :)
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: mikimaki »

My się przerzuciliśmy na Psi Bufet - bardzo dobra karma, która ma wysoką zawartość mięsa, jest bezzbozowa i zawiera podroby
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: Gretta »

Dużo dobrego o nich słyszałam, może kiedys spróbuje. Jak na razie to obecna karma bardzo dobrze służy mojemu psiakowi. Zakupy załatwiam online, robię od razu większe zamówienia. Tu na stronie https://ekarmy24.pl można znaleźć spokojnie coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: ragatara »

Jeśli chodzi o barf dla psa, to możecie go bez problemu zamówić w sklepie internetowym https://dogomarket.pl/ my kujemy tą karmę dla naszego pupila już kilka miesięcy i je ją z wielką chęcią. Myślę, że taka zamiana diety jest bardzo ważna dla każdego pieska.
Mileniaśka

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: Mileniaśka »

[quote=annauja post_id=2631 time=1562145723 user_id=193]
Hej wszystkim :) macie jakieś doświadczenia związane z karmami barf original z firmy Primex ? Zastanawiam się nad przejściem na dietę barfową u mojego Nikosia i natknęłam sie na wzmiankę na temat tej firmy. Polecacie, odradzacie ?
My jesteśmy na mokrej karmie z psiastki.pl bo ma najlepszy jak dotąd skład i jest Polska firmą. Mokra karma dla psa powinna mieć dużą zawartość mięsa, (jeleń z tej firmy na 93%) a i ważne,żeby nie bylo w składzie bulionu- bo po co płacić za wodę. Ta karma własnie taka jest. Ma dużo mięsa, podrobów warzyw lub owoców i jest idealna dla mojego alergika. Póki co od 2 miesiecy kupy ładne i sie nie drapie. Idealny zamiennik barfa.
Łupaczka

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: Łupaczka »

Musicie pamiętać dziewczyny, że dieta BARF dla psa lub kota niesie za sobą pewne zagrożenia. :!: :x Z tego artykułu - https://sfora-online.pl/blog/co-powinie ... wieniu-psa - dowiedziałam się, że mięso z niepewnego źródła może być bardzo szkodliwe dla zwierząt, gdyż może zawierać pasożyty, zarazki i bakterie. Czy Wasi pupile nie mają z tym problemu? :?:
Sławomir

Re: Karmy Barf Original opinie

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. wędliny domowe . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ