Jazdy testowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sagitarius
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2019, 19:13

Jazdy testowe

Post autor: Sagitarius »

Hejka, egzamin na prawo jazdy zdałam już kilka lat temu i dotąd nie potrzebowałam samochodu lecz nagle na zabój a teraz potrzebny, jakieś rady?
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 19:05 przez Sagitarius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vanessa123
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2019, 13:21

Re: Jazdy testowe

Post autor: Vanessa123 »

jak potrzebujesz samochodu na tak krótko to może wypożycz, zależy ile będziesz jeździć bo może taxi wyjdzie cię lepiej.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Jazdy testowe

Post autor: Eliza111 »

Też uważam że taksówka będzie Ci się bardzo opłacało. Zobacz na stronę http://www.taxirondo.com.pl/ teraz tam mają zniżkę 25% dla tych co zamawiają przez telefon. Zobaczcie bo czasem naprawdę bardziej się opłaca zamówić taksówkę. Wygoda komfort i miła atmosfera i bardzo dobra cena. Polecam.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Jazdy testowe

Post autor: mała mi »

Vanessa123 pisze: ↑23 mar 2019, 20:47 jak potrzebujesz samochodu na tak krótko to może wypożycz, zależy ile będziesz jeździć bo może taxi wyjdzie cię lepiej.
Dokładnie. Zamawiam taksówkę i nie muszę się martwić parkingami ani planowaniem trasy w obcym mieście. Zdecydowanie polecam przemieszczanie się taxi. Cenię sobie wygodę i czas ;) Wcześniej sprawdzam po prostu jaką najlepiej zamówić. W przyszłym tygodniu będę na kilka dni w Toruniu, więc wchodzę na zlaptaryfe.pl/taxi/torun/ i mam tutaj wszystko, czego potrzebuję. Spis taxi, cennik, rodzaj usług i numer kontaktowy, który mogę sobie przesłać na swój telefon.
ODPOWIEDZ