Jakie polecaie kasy fiskalne Wrocław

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 93
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Jakie polecaie kasy fiskalne Wrocław

Post autor: barbark4 »

W niedługim czasie będę musiał zaopatrzyć sie w kasy fiskalne. Kasa potrzebna jest tylko, by drukować paragony do tranzakcji. Czy macie w tym zakresie doświadczenia? Jaką kasę polecacie? Myślałem o tym modelu kasy fiskalne Wrocław. Co Wy polecacie ?
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Jakie polecaie kasy fiskalne Wrocław

Post autor: lemina »

Jeśli o kasę fiskalną chodzi to musi ona być odpowiedniego dopasowana do naszego przedsiębiorstwa. Samemu wybrać coś odpowiedniego jest naprawdę trudno. Na szczęście na rynku można znaleźć fachowców w tym zakresie, na przykład na https://www.pckf.pl/systemy-kasowe/doty ... niwersalna . Oni po zapoznaniu się z potrzebami zarówno branży, jak i firm dopasują najlepsze urządzenie. Zajrzyj sobie w wolnej chwili i z sprawdź. W razie pytań zawsze możesz się z nimi skontaktować.
Mośka

Re: Jakie polecaie kasy fiskalne Wrocław

Post autor: Mośka »

Do własnego sklepu wszystko zamawialiśmy od firmy GVC - https://gvc.pl/ Jak na razie nie mamy większych problemów a drobne usterki załatwiane były od ręki.
ODPOWIEDZ