jakie dekoracje do domu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

jakie dekoracje do domu

Post autor: jessica »

Uwielbiam dekorować dom, bez względu na to czy są to święta czy zwykłe lato czy wiosna. Dla mnie dbałość o dekoracje jest bardzo wazna. A istota tkwi i różnych szczegółach. U mnie sa to sztuczne kwiaty z https://sztuczne-rosliny.pl/sklep/. Kwiatowe dekoracje nadają się na każdą okazje.
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: jakie dekoracje do domu

Post autor: Burbula »

Na święta to przede wszystkim będziemy zdobić prawdziwą choinkę :) Oczywiście będę także różnego rodzaju stroiki, wykonane przez nasze dzieciaki. Są takie kochane i grzeczne, że zasłużyły na oryginalną gwiazdkową niespodziankę. Nawet się nie spodziewają, że dostaną listy od Mikołaja. Bardzo się ucieszą, bo swoje do niego pisały bardzo długo i pewnie chciałyby otrzymać odpowiedź ;) Na tej stronie www.listymikolaja.pl jest to możliwe.

niedobory chromu
Gosieńka

Re: jakie dekoracje do domu

Post autor: Gosieńka »

jessica pisze: ↑31 sty 2019, 15:36 Uwielbiam dekorować dom, bez względu na to czy są to święta czy zwykłe lato czy wiosna.
Ja też! To moje drugie hobby, zaraz po żeglowaniu ;) Mąż już się ze mnie śmieje, że mogłabym otworzyć sklep z dekoracjami. Faktycznie dużo ich kupuję. Lubię jak moje otoczenie zmienia się od czasu do czasu. To mi samej daje nową "moc twórczą". Mój ulubiony producent to Ewax. Jeśli jeszcze nie widziałaś ich produktów, to koniecznie sprawdź te cudeńka.
ODPOWIEDZ