Jakich elektrod spawalniczych użyć?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Trafarete
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 18:38

Jakich elektrod spawalniczych użyć?

Post autor: Trafarete »

Cześć wszystkim, chcę zacząć spawać metal, ale nie wiem, jakich elektrod użyć do tego. Nie wiem nawet, gdzie je kupić. Pomóż mi z twoją radą, potrzebuję pomocy z tym. Gdzie kupić wszystko do spawania?
Awatar użytkownika
SeheFeshen
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2020, 18:37

Re: Jakich elektrod spawalniczych użyć?

Post autor: SeheFeshen »

Osobiście używam najczęstszych elektrod, które są sprzedawane w wyspecjalizowanych sklepach. Powinieneś dowiedzieć się dokładnie, jakie elektrody są potrzebne do metalu, z którym będziesz pracować.
Awatar użytkownika
Gonver marrison
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2020, 16:23

Re: Jakich elektrod spawalniczych użyć?

Post autor: Gonver marrison »

Prawdopodobnie lubisz spawać do łączenia metali. Wszystko jasne. Oczywiście spawanie wymaga elektrod. Wiem, gdzie można kupić te wysokiej jakości. Jest jeden dobry sklep https://paton.pl/produkty/materialy-spa ... icze-smaw/. Sprzedaje się tam wiele rodzajów elektrod i wiele więcej do spawania. Idź tam i zamów sobie tyle elektrod, ile potrzebujesz. Życzę powodzenia w procesie twórczym.
ODPOWIEDZ