Jaki wózek?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
słoneczna

Jaki wózek?

Post autor: słoneczna »

Hej :) Niedługo zostanę mamą i rozglądam się za wózkiem dla maluszka. Myślę o wózku Riko Nesa. Ktoś z was go ma? Ja się sprawdza? Będę wdzięczna za opinie a także inne propozycje wózków.
Aśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Aśka »

Ja zdecydowałam się na anex e/type i jestem z niego zadowolona! Jest solidny, wygodny i praktyczny. Lekko się prowadzi, koła są zwrotne. Wózek daje radę na każdym terenie.
oleńka

Re: Jaki wózek?

Post autor: oleńka »

Ja mam riko side i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że z tego modelu o którym piszesz też będziesz :) Riko ogolnie ma świetne wózki! Są lekkie, fajnie się je prowadzi i mają duże gondole oraz kosze. Mi podoba się też to, że wózek łatwo się składa i mieści się w naszym bagażniku.
Joaśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Joaśka »

Wózki Riko są super! Nasz mamy ju rok i cały czas świetnie się sprawdza. Uwielbiam ten wózek zarówno w wersji z gondolą jak i spacerowej. Jest dość duży, ale jednocześnie lekki i stabilny. Dziecku jest w nim bardzo wygodnie. Podczas prowadzenia nie ma problemu z podbiciem na chodniku itd bo ma amortyzatory.
żelka

Re: Jaki wózek?

Post autor: żelka »

My też chcemy kupić wózek marki Riko. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat ich wózków. Poza tym cena jest naprawdę przystępna a wózki solidne, duże i zwrotne. W przyszłym tygodniu jedziemy do sklepu z wózkami i będziemy ostatecznie wybierać jeden z modeli tej firmy.
małpka

Re: Jaki wózek?

Post autor: małpka »

My zdecydowaliśmy się na Riko Basic Plus. Wózek zachwycił nas swoim designem, ceną i bezpieczeństwem. Jest duży, ale lekki i stabilny. Dziecko ma w nim mnóstwo miejsca i jest bezpieczne.
Kaśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Kaśka »

Mam e/type z anex i mogę śmiało go polecić. Wygodny, łatwy w obsłudze, solidny i mimo, że to opcja 3w1 to bardzo poręczny i zwinny.
żwirek

Re: Jaki wózek?

Post autor: żwirek »

Oj tak! Riko ma świetne wózki. My wahaliśmy się pomiędzy Riko Side a Riko Nesa. Ostatecznie decyzję podjął mąż i mamy Riko Side :)
Zośka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Zośka »

Też mam anex. Testowałam kilka innych opcji ale l/type najbardziej mi się spodobał. Jest wygodny, zwrotny i poręczny a przy tym łatwy w obsłudze.
żmijka

Re: Jaki wózek?

Post autor: żmijka »

Mam x-landera i jeśli chodzi o te wozki jest chyba najwygodniej bo o wszystko możesz wypytać na livechacie, albo zobaczyć go w jednym z showroomów ale najwygodniej zamówić go online i się po prostu do niego przymierzyć w domu
Miśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Miśka »

Z doświadczenia mogę polecić m/type z anexa. Jakościowo świetny i cenowo przystępny. Wózek jest solidny, wygodny, bezpieczny i poręczny;)
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 439
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Jaki wózek?

Post autor: Kamilla36 »

Nie wiem czego oczekujesz od wózka, ale wiem, że Twoje wymagania powinien spełnić wózek Riko Nano Pro. Jest lekki, ma gumowe, bezdętkowe koła, dużą gondolę i siedzisko spacerówki, która składa się razem z ramą, więc naprawdę niepotrzebne jest dokupowanie po jakimś czasie oddzielnie spacerówki. Ja jestem bardzo zadowolona.
Anonjmą

Re: Jaki wózek?

Post autor: Anonjmą »

Polecam Anexa m/type, bardzo dobry, solidny, porządnie wykonany wózek. Jest lekki, ale stabilny, nie trzęsie dziecka, dziecko jest bezpieczne, cena nie jest wygorowana
Czajuś

Re: Jaki wózek?

Post autor: Czajuś »

A ja zdecydowałam się na e/type od anex. Potrzebowałam czegoś lekkiego, zwrotnego i poręcznego na miejskie okolice a ten wózek świetnie sobie radzi w takim terenie.
łucja

Re: Jaki wózek?

Post autor: łucja »

tak, wiem, fajne są ale mi się od razu x-lander spodobał więc zamówiłam go do domu na próbę i okazało się że jest jeszcze fajniejszy niż na zdjęciach i filmikach, widać że jest solidny i bezpieczny
Milośka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Milośka »

Z racji tego ze jestem czynną biegaczką to mam wózek biegowy https://boboking.pl/wozek-do-biegania dla mnie jest genialny ,jest tak zbudowany ze mnie sie bardzo wygodnie uprawia trening i wiem ze dziecko jest bezpieczne.
miśka112

Re: Jaki wózek?

Post autor: miśka112 »

A brałaś pod uwagę wózek riko basic? Ja mam i naprawdę warto się na niego zdecydować! Poza tym, że jest w naprawdę dobrej cenie, jest też w doskonałej jakości. Lekko się prowadzi, podbija a nawet wprowadza po schodach. Pompowane koła są w nim naprawdę dużym atutem.
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Jaki wózek?

Post autor: DAMKA »

Wybór wózka powinien być dobrze przemyślany. W końcu taki kupuje się na długi czas i praktycznie codziennie się używa. Ja postawiłam na jeden z modeli Euro-Cart, konkretnie Flex. Zależało mi na większym wózku z dużymi kołami. Waga dziecka do 22 kg więc spokojnie wystarczy. Muszę też podkreślić wysoką jakość wykonania.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Jaki wózek?

Post autor: Olkka »

Ja nad wózkiem zastanawiałam się na prawdę długi czas. Finalnie zdecydowaliśmy się na e/type z anexa i sprawdza nam się znakomicie. Jest łatwy w obsłudze, wygodny, lekko się prowadzi, koła są zwinne, dobra amortyzacja. Jestem z niego zadowolona, wiem że posłuży nam jeszcze przy drugim dziecku.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: Jaki wózek?

Post autor: Olkka »

Ja nad wózkiem zastanawiałam się na prawdę długi czas. Finalnie zdecydowaliśmy się na e/type z anexa i sprawdza nam się znakomicie. Jest łatwy w obsłudze, wygodny, lekko się prowadzi, koła są zwinne, dobra amortyzacja. Jestem z niego zadowolona, wiem że posłuży nam jeszcze przy drugim dziecku.


Dodam jeszcze, ze wózek jest świetny jakościowo i przystępny cenowo
Awatar użytkownika
ankaa89899
Posty: 134
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:12

Re: Jaki wózek?

Post autor: ankaa89899 »

Z własnych doświadczeń polecam Riko Nano Pro. Uwierz mi, że lepszego wózka w tak atrakcyjnej cenie nie znajdziesz. Ma bardzo dobrą amortyzację, która umożliwi Ci jeżdżenie niemal po każdym terenie, a nawet zakupy w sklepach osiedlowych nie będą problemem, bo wózek jest bardzo zwrotny.
kaśka zzz

Re: Jaki wózek?

Post autor: kaśka zzz »

Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem czasopism związanych ze stylem życia lub zdrowiem, to jestem pewien, że na pewno słyszałeś o portalu internetowym lifestyle. Portal internetowy dotyczący stylu życia to jeden z najlepszych sposobów, aby znaleźć wszystkie najnowsze wiadomości i recenzje dotyczące zdrowia, kondycji, urody, ćwiczeń i tak dalej. Jest to jeden z najlepszych sposobów uzyskania właściwych informacji o produktach. Musisz tylko wybrać witrynę, która oferuje najlepsze opcje związane z rzeczami, których szukasz https://www.natigo.pl/
https://najlepszewinternecie.pl/
https://www.manzano.pl/
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Jaki wózek?

Post autor: patra »

Mogę polecić x-landera, użytkuję go od pół roku, w zestawie masz też osłonę na nóżki, barierkę i moskitierę. Super są też diody led w podnóżku, to na pewno poprawia jego widoczność i co za tym idzie bezpieczeństwo dziecka. Wózek widać nawet z daleka po ciemku.
rąm

Re: Jaki wózek?

Post autor: rąm »

Wybór jest trudny, bo teraz jest mega dużo dobrej jakości wózków na rynku. Ja wiedziałam od początku, ze chcę wózek od producenta Coletto, widziałam na żywo i testowałam kilka ich produktów i przy każdym miałam takie samo wrażenie, że są solidne, wytrzymałe i bardzo wysokiej jakości. Nie myliłam się :). Kupiłam online, z ich outletu, wózek Craft: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Craft-Wo ... dziana/117 . To absolutny klasyk w dobrej cenie, jest to głęboki wózek i spacerówka w jednym, niesamowicie wygodny, skrętny, dobrze jeździ po każdym rodzaju podłoża, jest super.
Baśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Baśka »

Ja mam model quant od anex i fajnie mi się sprawdza. Jego ogromną zaletą jest obsługa dosłownie wszystkich funkcji jedną ręką:) To strasznie wygodne! Do tego wózek ma dobrą amortyzację i jest bezpieczny. Posiada wbudowaną lampkę led i napisy odblaskowe więc nawet wieczorne spacery są bezpieczną opcją;)
bibiś29

Re: Jaki wózek?

Post autor: bibiś29 »

Długo szukałam wózka który sprosta moim oczekiwaniom i nie będzie przy tym zbyt drogi. Ostatecznie zdecydowałam się na Riko Side. Wózek bardzo mi się spodobał wizualnie, ale też świetnie sprawdza się w praktyce. Doceniam w nim to, że nadaje się na każdy teren, a jak trzeba to bez problemu zmieści się w bagażniku.
grażka

Re: Jaki wózek?

Post autor: grażka »

Znam te wózki ale ja inny wybrałam :) . Mam x-landera, model x-cite i jestem nim zachwycona, wózek idealny do miasta, na wąskie przejścia, schody i podjazdy, łatwo się mim manewruje nawet między sklepowymi półkami, polecam! Można do niego dopasować wszystko co się chce łącznie z fotelikiem
patryśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: patryśka »

A może cybex? Tutaj możesz sobie poczytać na temat jednej z serii ich wózków - https://www.24opole.pl/34988,Wozek_Cybe ... omosc.html, moim zdaniem to bardzo udana wersja, wyglądają przepięknie no i są naprawdę funkcjonalne. :)
Baśka

Re: Jaki wózek?

Post autor: Baśka »

No to w takim razie jeżeli chodzi o naprawdę wygodną i funkcjonalną spacerówkę to może warto w takim razie właśnie rozważyć model Euro-Cart Volt Pro Powder Pink http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerowy-e ... -3345.html według mnie super opcja, ponieważ waży mniej niż 8 kg więc bez problemów mogę go znieść z 2 piętra, można go używać od urodzenia dziecka aż do wagi 22 kg, w zestawie jest moskitiera i praktyczna torba transportowa. Nie mam zastrzeżeń, spokojnie posłuży jeszcze dla drugiego dziecka ;)
Bartłomiej31

Re: Jaki wózek?

Post autor: Bartłomiej31 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kołami lub zestawami kołowymi, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić strone, gdzie znajdziecie m.in. koła do wózków . Niejednokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy nie było problemów z dostawą.
ODPOWIEDZ