Jak wywalczyć odszkodowanie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Żanna_99
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2021, 18:30

Jak wywalczyć odszkodowanie?

Post autor: Żanna_99 »

Dziewczyny, ubiegałyście się kiedykolwiek o odszkodowanie? Pytam ogólnie bez podziału na rodzaj. Zastanawiam się, jak przeprowadzić taki proces w miarę szybko i sprawnie i doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzona kancelaria odszkodowawcza. Tacy specjaliści dobrze wiedzą, co zrobić, żeby uzyskać pełną rekompensatę. Korzystałyście z tego typu usług? Polecacie?
Sławomir

Re: Jak wywalczyć odszkodowanie?

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Obecnie bardzo często zdarza się, że towarzystwa ubezpieczeniowe oferują znacząco zaniżone odszkodowanie . Dlatego chciałbym Wam polecić usługi firmy AvistaPolska, która specjaizuje się w dopłaty do odszkodowań .
kasiś

Re: Jak wywalczyć odszkodowanie?

Post autor: kasiś »

Miałam bardzo duży problem z uzyskaniem odszkodowania od mojego dawnego pracodawcy. Straciłabym wszelką nadzieję, gdyby nie absolutnie nieocenione wsparcie od https://www.maximumodszkodowan.pl/odzys ... dszkodowan - dzięki specjalistom z tej firmy, dzięki ich wiedzy prawnej , udało mi sie odzyskać wszystko. To była spora kwota, więc jestem bardzo szczęśliwa,że sprawa zakończyła się sukcesem. Nie byłoby to możliwe gdyby nie osoby z firmy Maximum Odszkodowań.
KarinaŻuk

Re: Jak wywalczyć odszkodowanie?

Post autor: KarinaŻuk »

Na pewno nie samemu, no chyba, że mamy wiedzę i doświadczenie, które pomoże nam wygrać z ubezpieczycielem. W każdym innym wypadku polecam firmy takie jak Casus https://www.casus.biz które zajmują się dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych. Zapłacenie niewielkiego procenta od wygranej sprawy wychodzi i tak 100% korzystniej dla nas niż otrzymanie ochłapu od ubezpieczyciela.
Oddany Sprzątacz

Re: Jak wywalczyć odszkodowanie?

Post autor: Oddany Sprzątacz »

Odzyskiwanie czegokolwiek nie jest łatwe ani tanie. Podobne jest to do procesu, gdy potrzebne jest odzyskiwanie danych z dysku, który nawet jeżeli nie jest bardzo mocno uszkodzony, raczej nie jest do uratowania bez profesjonalnego oprogramowania a nawet pracy laboratorium komputerowego
ODPOWIEDZ