Gdzie kupię wyposażenie do hoteli?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
basiab90
Posty: 51
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:05

Gdzie kupię wyposażenie do hoteli?

Post autor: basiab90 »

Hejka! Wiecie może gdzie uda mi się kupić wyposażenie do hoteli w dobrej cenie? Zależy mi na znalezieniu dobrego i sprawdzonego sklepu, z którego będę mógł również korzystać w przyszłości, kiedy będę czegoś jeszcze potrzebować. Polecicie coś? Znajomy wczoraj wysłał mi taki link jednak zależy mi również na waszej opinii.
W miarę jak czytał, zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie...
Awatar użytkownika
hamernia
Posty: 11
Rejestracja: 18 sty 2020, 16:06

Re: Gdzie kupię wyposażenie do hoteli?

Post autor: hamernia »

Wszystko zależy od tego czego konkretnie poszukujesz.W hotelu,zwłaszcza w hotelowych pokojach przyda ci się wentylator kolumnowy,niewielki,smukły,a chłodzący powietrze w upalne dni.Na stronie https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7319 znajdziesz opis modelu z czasomierzem,3 prędkościami nawiewu i pilotem by łatwiej było gościom nim sterować.
Awatar użytkownika
kamildesign
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 1:52

Re: Gdzie kupię wyposażenie do hoteli?

Post autor: kamildesign »

Niestety kompletnie się na tym nie znam. Mam nadzieję, że ktoś inny Ci pomoże.
"Ból zadawany tym, których kochamy, jest jak bumerang – wraca i wbija się w nasze serce."
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Gdzie kupię wyposażenie do hoteli?

Post autor: ragatara »

U mnie w pensjonacie mam wentylator sufitowy ze sklepu https://www.clatronic.pl/wentylatory/ od nich posiadam także inne wentylatory w pomieszczeniu, są one solidne. Jak dla mnie jest to najlepszy sklep z takimi sprzętami, współpracuję z nimi od kilku lat i na pewno pozostanę.
ODPOWIEDZ