Fundacja Szlachetny Gest

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
ewodia
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:17

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: ewodia »

Widzę, że jest coraz więcej informacji w sieci o działalności Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . To cudowne, gdy grono wolontariuszy i darczyńców tak szybko się powiększa. Dzieci, którymi opiekuje się fundacja, zasługują na wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze, a bezwarunkowo należy im się życie w zdrowiu i radości.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 75
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:32

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: lila »

Wcześniej nie byłam za bardzo przychylna tym wszystkim fundacjom. Zawsze kojarzyły mi się tylko z reklamami w telewizji, czy wysyłaniem sms-ów . Jednak w Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ coś mnie zaciekawiło. Gdy przejrzałam ich stronę zauważyłam, że pomagają głównie osobom młodym, które jeszcze nie znające życia już zmagają się z ciężkimi chorobami. Ciężko jest mi sobie wyobrazić ten ból i cierpienie, które na co dzień muszą znosić, dlatego postanowiłam im pomóc. Wiem, że nie mogę dać wiele, bo sama dużo nie mam, ale dla nich liczy się każda złotówka, dlatego wspieram jak tylko mogę.
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 82
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: nadia »

Myślę, że warto pomagać- oczywiście tym, którzy pomocy realnie potrzebują.
ODPOWIEDZ