Firma spedycyjna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Firma spedycyjna

Post autor: Sinistra »

Do tej pory korzystałam z usług kurierskich w celu wysyłania paczek. Za kilka dni jednak będę musiała skorzystać z usług transportowych, bo się przeprowadzam. Nie za bardzo orientuję się w temacie, bo to moja pierwsza przeprowadzka. Będę miała do przewiezienia dość dużo mebli. Może podsuniecie mi jakiś adres spedytora, który się tym zajmuje? Będę bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
ciekawska
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:05

Re: Firma spedycyjna

Post autor: ciekawska »

Ciężko jest tak od razu doradzić jaka firma będzie konkretna i sprawdzona. Wszystko zależy od tego czego konkretnie oczekujesz od przewoźnika. Wiadomo,że zależy nam by meble dotarły w całości no i na czas. Ja tam bardziej skłonna bym była skorzystać z firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/, bo z tego co słyszałam wśród znajomych to firma ta jest rzetelna i wywiązuje się ze swoich usług
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Re: Firma spedycyjna

Post autor: Burbula »

Żeby tak każda firma wywiązywała się ze swoich obowiązków, jak Speedpack, to byłoby naprawdę cudownie. Korzystałam z różnych usług, ale dla mnie też oni są najlepsi i najbardziej profesjonalni. Dla mnie nie tylko jest ważna cena, ale przede wszystkim to jak traktuje się klienta. Szacunek powinien działać w dwie strony. Jeśli miałabym polecać to także tego kuriera.
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

Re: Firma spedycyjna

Post autor: madziula »

Firma spedycyjna to zawsze kojarzyła mi się z długim oczekiwaniem na paczki i dość wysokimi kosztami. Dlatego też gdy mama poprosiła mnie o nadanie paczki do cioci w Niemczech to wahałam się. Ale koleżanka poleciła mi firmę SpeedPack i zostałam bardzo mile zaskoczona. Nie dość,że paczka była bardzo dobrze zabezpieczona to w dodatku mogłam śledzić całą drogę mojej paczki od momentu opuszczenia przez nią magazynu. A to uważam za bardzo ważne
ODPOWIEDZ