Dobry adwokat?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Dżamila_62
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2021, 20:03

Dobry adwokat?

Post autor: Dżamila_62 »

Cześć dziewczyny. Czym kierujecie się przy wyborze dobrego adwokata? Na co zwracacie szczególną uwagę? Oczywiście warto przede wszystkim sprawdzić, czy zajmuje się sprawami, z którymi wy macie kłopot. Niektóre kancelarie oferują bezpłatne porady prawne i to jest moim zdaniem dobry sposób, żeby się upewnić co do wyboru. Też tak sądzicie?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Dobry adwokat?

Post autor: DAMKA »

Mnie czekał ciężki rozwód, z orzekaniem o winie. Dlatego potrzebowałam bardzo dobrego i skutecznego adwokata. Popytałam wśród znajomych i tym sposobem dowiedziałam się o adwokacie Łukaszu Węgłowskim ze Szczecina. Ma tam swoją kancelarię. Tak jak mi mówiono to wszystko się zgadzało. Bardzo rzetelny i profesjonalny, mogłam na nim polegać do samego końca. Było mi znacznie łatwiej przez to wszystko przejść.
ODPOWIEDZ