Czym kierować podczas zakupu mieszkania?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
dębowy732

Czym kierować podczas zakupu mieszkania?

Post autor: dębowy732 »

Cześć pewno wiele osób z was tak jak i ja zastanawiają się czym kierować sie podczas wyboru mieszkania. Nie jest to prosta sprawa wiem po sobie ale znalazłem ciekawy artykuł którym chetnie sie z wami podziele https://tur-nieruchomosci.pl/blog/jak-w ... i-najemcy/ co sądzicie o tych radach? A może macie jakies własne rady z doświadczenia?
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Czym kierować podczas zakupu mieszkania?

Post autor: patra »

Nie wiem gdzie chcesz kupić mieszkanie bo na przykład w Krakowie są ciekawe osiedla i nawet niedrogie jak na to miasto. Atal je buduje w różnych lokalizacjach i tam się już rozglądałam za mieszkaniami, najważniejsze że można je kupić z wykończeniem pod klucz i ja się tym kierowałam przy zakupie.
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 429
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Czym kierować podczas zakupu mieszkania?

Post autor: mila87 »

Przede wszystkim ważne jest gdzie dane lokum się znajduje. Jak wiadomo, mieszkania w Warszawie to przede wszystkim kwestia dobrej lokalizacji, wykończenia, ale także korzystnej ceny za metr kwadratowy. Dzięki temu możemy podjąć naprawdę słuszną i bardzo konkretną decyzję, która w przyszłości zaowocuje doskonale dobranym mieszkaniem, które spełniać będzie wszelkie wymagania
ODPOWIEDZ