Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Racuszek
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:58

Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: Racuszek »

Szukasz artykułów pielęgnacyjnych odpowiednich dla noworodka? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą https://www.apteka-leki.pl/kategoria/14 ... nacja.html. Kupisz tam kremy i balsamy już dla najmłodszych.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: julka »

Kompletując wyprawkę dla malucha warto zaopatrzyć się schulke octenisept. To lek do pielęgnacji pępka. Sprawdza się też przy różnych ranach i otarciach a nawet bólu ucha, gardła czy infekcjach układu moczowego. Bez problemu kupisz ten lek w każdej aptece.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: Kasia »

Jeśli chodzi o kosmetyki, to my polecamy te marki Mustela, o których możesz poczytać na stronie https://www.mustela.pl/. Świetnie nadają się one do pielęgnacji skóry dziecka, mają bardzo dobry skład i nie powodują podrażnień ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: Azalia »

A powiedzcie mi proszę, jakich produktów używacie do higieny uszu najmłodszych? Jakiś czas temu znalazłam w sieci, a konkretne na https://www.aptekagalen.pl/higiena-uszu tego rodzaju produkty i bardzo poważnie zastanawiam się nad ich zakupem. Co o nich sądzicie? Może któraś z mam używa i mogłaby podzielić się ze mną swoją opinią. Będę bardzo zobowiązana:).
Awatar użytkownika
Kiarra
Posty: 33
Rejestracja: 14 paź 2019, 7:46

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: Kiarra »

Poza artykułami pielęgnacyjnymi dla noworodka warto sięgnąć oczywiście jeżeli nie zdecydujemy się na kp, po takie produkty jak bio mleko np. Hipp. Z tego co wiem, jest ono dobrze tolerowane przez maluszki i nie ulewają przy nim. Oczywiście dobór mleka to kwestia indywidualna, ale niewątpliwie warto je wypróbować.
Awatar użytkownika
pizzka
Posty: 37
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: pizzka »

Jeśli chodzi o mleko to ja polecam Bebilon. U mnie super się sprawdza i niedrogo kupuję je w aptece z sieci DOZ. Wybieram mleko Bebilon AR ProEkspert bo dzięki niemu skończyły nam się problemy z ulewaniem :)
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: lady30 »

Z tego co widzę to mleko modyfikowane nan 1 opinie ma bardzo dobre. Sama nie planuję teraz maluszka ale jak by się trafiło to wiem, że musiałabym dokarmiać. Już wcześniej miałam problemy z własnym pokarmem, dzieci się nie najadały. Dobrze mieć w zapasie dobre mleko, nie biegać potem na szybko po sklepach jak maluch płacze.
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: Artykuły pielęgnacyjne dla noworodka

Post autor: olkas »

Ja używam emulsji do mycia i kremu ochronnego Seboradin Bebe www.seboradin.pl/, bo to wspaniałe kosmetyki, idealne dla dzieciaczków o wrażliwej skórze (nawet atopowej), można je stosować od pierwszych dni życia. Mają bardzo dobre składy, w tym glicerynę, emolienty, masło shea, olej z pestek moreli czy aloes. Te składniki działają jednocześnie kojąco, łagodząco i zmiękczająco, u mojego synka znacznie zmniejszyły przesuszenie i podrażnienia skóry. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, także dziewczyny sprawdźcie je sobie.
ODPOWIEDZ