Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Marysia80
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:07

Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: Marysia80 »

Zna ktoś może dobrego i skutecznego adwokata z Tczewa lub okolic? Może być nawet Trójmiasto. Chodzi o sprawę rodzinną i spadkową.
Awatar użytkownika
pAnka
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:12

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: pAnka »

Ja korzystałam z usług Andrzeja Cejrowskiego - Kancelaria Cejrowski w Tczewie i Starogardzie Gdańskim, tutaj znajdziesz wszystkie dane kontaktowe: https://cejrowski.pl/p/kontakt.htm
Zasadniczo pracują od poniedziałku do piątku od 8 do 16, ale jeśli pilna sprawa możesz dzwonić na komórkę praktycznie cały czas - odbierają, pomagają, doradzają. Pogadać można też na czacie. Numer komórkowy do kancelarii masz tutaj: 605 320 837
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: wiola438 »

Mec. Cejrowski to najlepszy prawnik w Trójmieście, ma spore doświadczenie, angażuje się i chce pomóc jak najlepiej, wiedza i spokój wewnętrzny powodują, że nie da się go wyprowadzić z równowagi i wykorzysta każde nieudane próby ataku ze strony przeciwnej
Awatar użytkownika
zimna78
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:32

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: zimna78 »

Co prawda nie jestem z Tczewa dlatego chciałam zapytać czy ktoś z Was również jest w stanie polecić dobrą kancelarię gdzieś z okolic Krakowa? Co powiecie na np. http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ ? Poleciła mi ja moja mama. Co myślicie?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: Adwokat z Tczewa lub okolic potrzebny

Post autor: zenka »

Zdecydowanie mec. Cejrowski to osoba godna zaufania - wiele spraw wygrywa, empatia i upór pozwalają skutecznie dochodzić racji klienta. W wielu dziedzinach prawa
ODPOWIEDZ