wózek dla dziecka

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
madziula
Posty: 74
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:13

wózek dla dziecka

Post autor: madziula »

Witam. Chciałabym zasięgnąć waszej opinii na temat kupna wózka. Chodzi mi o taki wózek Wózki dla dzieci Emmaljunga . Czy któraś z was miała właśnie ten wózek i może się na jego temat wypowiedzieć? Bo nie ukrywam że podoba mi się akurat ten a mój mąż twierdzi,że będzie on nie praktyczny. Chcę mu udowodnić że się myli więc proszę was o opinie
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Kasia »

Całkiem duży wybór wygodnych i dobrej jakości wózków dziecięcych znajdziecie również w sklepie internetowym www.sklep-smile.pl. Mają tam wózki od różnych producentów, miedzy innymi Bebetto, Coletto, Bexa, Graco, Espiro czy też EasyGo. Jestem przekonana, że uda Wam się tam wybrać wózek idealny dla Waszego malucha :)
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: wózek dla dziecka

Post autor: nerwa »

Tak, to świetnie zaopatrzony sklep ale ja swój wózek kupiłam bezpośrednio od x-landera, kupowanie z pierwszej reki ma swoje zalety i między innymi to fakt że dowiesz się dużo na temat wózka na livechacie no i masz najniższą cenę a poza tym możesz też wypróbować go za darmo
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: wózek dla dziecka

Post autor: kozi44 »

ja mam taki świetny wielofunkcyjny wózek. zobacz jego parametry. jest wielofunkcyjny z aluminiowym stelażem i z możliwością montażu fotelika samochodowego. Jest wybór fotelika w różnych kolorach i kombinacjach. Ma pompowane i łożyskowane koła, co jest świetną opcją moim zdanie. Polecam. Bardzo dobra cena
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 44
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:54

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Rita »

Może Cybex Mios od projektanta? Mi się bardzo spodobał ten wózek. Znalazłam go na stronie https://umalucha.pl/produkt/cybex-mios- ... snack-tray . Myślę, że to będzie dobry zakup.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 46
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:07

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Majkaaa »

U nas bardzo fajnie sprawdza się anex sport. Wygodny i solidny a przy tym ładnie się prezentuje.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: wózek dla dziecka

Post autor: xixia »

Jeżeli poszukujesz spacerówki to euro-cart Flex to świetna spacerówka. Nowoczesny wygląd, solidna konstrukcja i siedzisko szerokie z wysokim oparciem oraz duże koła ze świetną amortyzacją, radzi sobie bardzo dobrze na spacerach.
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: wózek dla dziecka

Post autor: JuliaBed »

Ja mam m/type anexa z opcją 2w1. Całość łatwa w obsłudze, solidna i wygodna. Wózek łatwo sie czyści, ma dobrą amortyzację i zawrotne koła;)
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: wózek dla dziecka

Post autor: tygrysek »

jak dla mnie najlepszym wyborem zakup wózka anex e type, świetnie sprawdzają się koła są duże pompowane z dobra amortyzacją , gondola dla dziecka bezpieczna i wygodna,stelaż bardzo solidny, kosz na zakupy jak dla mnie wystarczjący, rączka z eko skóry
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: wózek dla dziecka

Post autor: anuta439 »

Polecam też przejrzeć portale z uzywanymi wozkami - często bardzo dobre marki i w idealnym stanie moża znaleźć. Coś co normalnie jest poza zasiegiem ... ceny na kazdą kieszeń.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: wózek dla dziecka

Post autor: patra »

Teraz z zakupem wózka nie ma żadnego problemu bo można je zamawiać online bezpośrednio od producenta. Ja tak zamawiałam swojego x-landera a ten producent daje także możliwość wypróbowania wózka w domu za darmo. Jak się nie spodoba to odsyłasz i możesz zamówić np inny model albo kolor
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: wózek dla dziecka

Post autor: patra »

Ostatnio zmieniony 25 kwie 2020, 21:36 przez patra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
buxa
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2020, 21:50

Re: wózek dla dziecka

Post autor: buxa »

Ja zdecydowałam się na Riko Qubus Gold bo spełnił on moje wymagania, zarówno pod względem wyglądu jaki wyposażenia. Wózek jest solidny, wygodny, łatwo się go obsługuje , prowadzi też bez wysiłku. Posiada stelaż pokryty powłoka galwaniczną oraz wytrzymałe koła z poliuretanu.
Awatar użytkownika
JuliaBed
Posty: 49
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:52

Re: wózek dla dziecka

Post autor: JuliaBed »

My z kolei mamy m/type z anexa. Wózek bardzo wygodny, lekko się prowadzi, ma duże zwrotne koła i dobrą amortyzację. Mój maluszek bardzo lubi w nim spacerować;)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 31
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:11

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Olkka »

JuliaBed pisze: ↑12 maja 2020, 16:35 My z kolei mamy m/type z anexa. Wózek bardzo wygodny, lekko się prowadzi, ma duże zwrotne koła i dobrą amortyzację. Mój maluszek bardzo lubi w nim spacerować;)
Też mam ten model! Świetna jakość w przystępnej cenie. Wózek jest solidny, wygodny i bezpieczny:)
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: wózek dla dziecka

Post autor: polaaaa88 »

Postawiłam na Anexa l type i nie zamieniłabym na inny . Super się prowadzi jest zwinny ma dobra amortyzację a do tego ładnie wyglada
Awatar użytkownika
walicka
Posty: 73
Rejestracja: 03 sie 2019, 15:34

Re: wózek dla dziecka

Post autor: walicka »

A co sądzicie o marce spacerówek joie literax ? Polecacie ich wózki? Szukam spacerówki dla synka. Cenowo ich wózki wypadaja bardzo w porządku. Ktoś się wypowie w tym temacie?
Awatar użytkownika
tygrysek
Posty: 32
Rejestracja: 27 sie 2019, 10:11

Re: wózek dla dziecka

Post autor: tygrysek »

ja z całego setrca polecam spacerówki anex air x, bardzo lekkie, skrętne, przyjemne w prowadzeniu, rozkłąda się do pozycji leżącej, pasy bzpieczeństwa bardzo wygodne dla dziecka, i zajmuję mało miejsca cenowo też super
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: wózek dla dziecka

Post autor: nerwa »

Sądzę że są okey ale ja zamówiła sobie za darmo na próbę x-landera online do domu. Przymierzyłam się do wózka na spokojnie, dobrze go obejrzałam, lepszej opcji chyba żaden producent nie oferuje a wózeczki są śliczne i solidne
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 14:15

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Amela22 »

My kupiliśmy anexa e/type i jak dla mnie jest niezawodny! Dobrze sobie radzi na każdym terenie, jest solidny, zwrotny i poręczny a przy tym łatwy w obsłudze.
Paweł02

Re: wózek dla dziecka

Post autor: Paweł02 »

Niektóre wózki mimo fajnej specyfikacji mają koła inne niż pompowane https://kamar-kola.pl/kola-pneumatyczne ... ane/175ls/. Nie musi to być problem, bo koła pompowane do wózka można niedrogo dokupić od firmy KAMAR. Warto o tym wiedzieć tym bardziej jeśli masz już koła pompowane do wózka - mogą one ulec uszkodzeniu i będzie trzeba je wymienić. Gdybyś potrzebowała innych kół, w ofercie firmy można znaleźć nie tylko koła pompowane do wózka, bo jej oferta jest znacznie szersza, ale równie korzystna dla każdego rodzaju kół :)
ODPOWIEDZ