Kancelaria prawna Gdańsk - rozwód

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Ulka262

Kancelaria prawna Gdańsk - rozwód

Post autor: Ulka262 »

Wiem na pewno, że dla mojego małżeństwa nie ma już ratunku... Mąż mnie zdradza, ma nieślubną córkę, a my już od dawna się nie dogadujemy... Rozglądam się za adwokatem, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Przy okazji sprawy rozwodowej będziemy musieli zająć się też podziałem majątku, ustaleniem władzy rodzicielskiej, a nawet alimentami. Oczywiście chciałabym aby wszystko przebiegło naprawdę sprawnie głównie ze względu na nasze dzieci.
semi7877

Re: Kancelaria prawna Gdańsk - rozwód

Post autor: semi7877 »

"Wiem na pewno, że dla mojego małżeństwa nie ma już ratunku... Mąż mnie zdradza, ma nieślubną córkę, a my już od dawna się nie dogadujemy... Rozglądam się za adwokatem, który ma duże doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Przy okazji sprawy rozwodowej będziemy musieli zająć się też podziałem majątku, ustaleniem władzy rodzicielskiej, a nawet alimentami. Oczywiście chciałabym aby wszystko przebiegło naprawdę sprawnie głównie ze względu na nasze dzieci."

Przykra sprawa... Dlatego teraz musisz sobie o wszystko walczyć, jeśli masz możliwość! Na pewno przy sprawie rozwodowej świetnie sprawdzi się mecenas Mindykowski. Moja przyjaciółka znalazła u niego najlepszą pomoc. Jego kancelaria znajduje się w Gdańsku.
ODPOWIEDZ