Mieszkanie z pośrednikiem?

Remontujesz? Budujesz? Szukasz fachowca? To miejsce jest dla Ciebie. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z remontów. Z nami zostaniesz złotą rączką!
Awatar użytkownika
Sulima_60
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 1:22

Mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: Sulima_60 »

Dziewczyny, co polecacie bardziej - kupić mieszkanie samodzielnie czy z pomocą pośrednika? Sama nie wiem co robić, a chciałabym, żeby decyzja była w pełni przemyślana. Może i warto odwiedzić biuro nieruchomości Dzierżoniów? Co wy na to?
kaśka

Re: Mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: kaśka »

To zależy, czy masz czas na samodzielne szukanie i jeżdżenie, żeby oglądać cały czas mieszkania czy wolisz zaoszczędzić czas i powierzyć to komuś, kto się na tym zna. Osobiście skorzystałam z agencji, agenci nieruchomości warszawa znają się na swojej pracy. Współpracę dobrze wspominam, fachowo i rzetelnie a do tego szybko. Udało się znaleźć mieszkanie w świetnej lokalizacji i fajnych pieniądzach.
midzia

Re: Mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: midzia »

Sulima_60 pisze: ↑02 paź 2021, 11:12 Dziewczyny, co polecacie bardziej - kupić mieszkanie samodzielnie czy z pomocą pośrednika? Sama nie wiem co robić, a chciałabym, żeby decyzja była w pełni przemyślana. Co wy na to?
Ja chcę kupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera bo uważam to za lepszą opcję ale blisko morza, i z tego co już się zorientowałam znany powszechnie deweloper ma takie nawet stosunkowo niedrogie mieszkania na ładnym osiedlu niedaleko od Zatoki. Osiedle Przystań Letnica bardzo mi się spodobało nie tylko dlatego że jest blisko do plaży, będzie tam sporo lokali usługowych i dużo zieleni na osiedlu
agata77

Re: Mieszkanie z pośrednikiem?

Post autor: agata77 »

Sami czasami możemy znaleźć lepsze okazje, pośrednicy mają tylko swoje oferty poza tym trzeba się liczyć z niemałą prowizją dla nich. My szukaliśmy nowe mieszkania we Wrocławiu sami i przez portal https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/wroclaw udało nam się znaleźć super nieruchomość w świetnej dla nas lokalizacji. Dosłownie 5 minut od szkoły, marketu i 25 minut każde z nas ma do pracy. Nie mogliśmy lepiej trafić. Kupiliśmy od razu. Przed świętami dopełniliśmy wszelkich formalności.
ODPOWIEDZ