Zakup mieszkania

Awatar użytkownika
Angela_78
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 14:18

Zakup mieszkania

Post autor: Angela_78 »

Witajcie :) Wiem, że formalności związanych z zakupem mieszkania jest cała masa, dlatego postanowiłam poszukać sprawdzonego pośrednika. Czy ktoś z was korzystał ze wsparcia biura Ankam? Jeśli tak, to chętnie poznam wasze opinie.
Awatar użytkownika
Nitara_76
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 23:49

Re: Zakup mieszkania

Post autor: Nitara_76 »

Musisz wiedzieć, że kupno mieszkania to poważna sprawa, dlatego warto wesprzeć się wiedzą kogoś doświadczonego. Agenci z Ankam z pewnością pomogą ci znaleźć najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę i pomogą przejść przez cały proces.
Śnieżka

Re: Zakup mieszkania

Post autor: Śnieżka »

Zdecydowanie zakup mieszkania to bardzo poważna sprawa. Dla wielu z nas jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pamiętam kiedy kupowałam swoje. Byliśmy kompletnie zieloni w temacie. Na szczęście trafiliśmy na uczciwych ludzi oraz dobrą panią notariusz. To ona wytłumaczyła nam wiele kwestii. Między innymi kto opłaca akt https://glosgdanska.pl/20201202348249/k ... mieszkania
Awatar użytkownika
mila87
Posty: 407
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:40

Re: Zakup mieszkania

Post autor: mila87 »

Wsparcie notarialne to zawsze kwestia dobrania odpowiednich umów i działań w kierunku prawa co do konkretnego przypadku. Podejmowanie tego typu decyzji wymaga wiedzy i doświadczenia, które w rzeczy samej reprezentują https://piatekchemycz.pl/ a które może być cennym i wartościowym doświadczeniem, które pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie możliwości prawnych.
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 126
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Zakup mieszkania

Post autor: nerwa »

Dla mnie formalności nie były problemem, w wielu sprawach pomaga też deweloper. Poza tym ja upatrzyłam sobie super osiedle Bartycka 49 Apartamenty. Warto się nim zainteresować także ze względu na bardzo dobrą lokalizację. To jest ważny atut jeśli szukasz mieszkania.
ODPOWIEDZ