Wizyta w kancelarii prawnej

Awatar użytkownika
rajmunda70
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 4:00

Wizyta w kancelarii prawnej

Post autor: rajmunda70 »

Dziewczyny, czy byłyście kiedykolwiek w kancelarii prawnej? Pytam o to, bo sama mam zamiar się wkrótce wybrać. Nie ukrywam, że potrzebny mi dobry adwokat Łódź i liczę na fachową pomoc. Opowiecie mi o swoich doświadczeniach z tego typu specjalistami? Myślę, że to byłoby pomocne.
ałka

Re: Wizyta w kancelarii prawnej

Post autor: ałka »

rajmunda70 pisze: ↑16 lip 2021, 9:16 Dziewczyny, czy byłyście kiedykolwiek w kancelarii prawnej? Pytam o to, bo sama mam zamiar się wkrótce wybrać. Nie ukrywam, że potrzebny mi dobry adwokat Łódź i liczę na fachową pomoc. Opowiecie mi o swoich doświadczeniach z tego typu specjalistami? Myślę, że to byłoby pomocne.
Ja korzystałam z pomocy adwokata, chodziło o rozwód.
Awatar użytkownika
womenka
Posty: 16
Rejestracja: 27 sie 2019, 19:47

Re: Wizyta w kancelarii prawnej

Post autor: womenka »

Zależy w sumie w jakiej sprawie wybierasz się do takiej kancelarii. Ja odwiedziłam nieraz kancelarię adwokacką Wojas Pawlak w Gliwicach w sprawie mojego rozwodu. Ja trafiłam na świetnych adwokatów, więc nawet nie wiem co Ci powiedzieć. Profesjonalnie podeszli do mojej sprawy, nawet wiedząc że to zwykły typowy rozwód.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Wizyta w kancelarii prawnej

Post autor: anitka12 »

Z powodu sprawy o podział majątku to ja również korzystałam z usług kancelarii prawnej. Trafiłam do Łukasza Węgłowskiego, ma swoją kancelarię w Szczecinie. To co o nim wcześniej słyszałam to wszystko się sprawdziło. Rzetelny, z dużym doświadczeniem i można na nim polegać. Dlatego ja teraz też polecam p. Łukasza.
Anna Ptak

Re: Wizyta w kancelarii prawnej

Post autor: Anna Ptak »

Wizyta w kancelarii prawniczej z reguły wiąże się ze stresem, a niepotrzebnie. Wystarczy wybrać właściwego, kompetentnego i rzetelnego, a do tego potrafiącego wszystko jasno wyjaśnić specjalistę. Tak, tacy jeszcze istnieją. Szukając pomocy prawnej w zakresie nieruchomości warto poznać ofertę adwokat nieruchomości z miasta Łowicz lub skorzystać z porady online. Fajna opcja, bardzo nowoczesna.
ODPOWIEDZ