pralnia chemiczna

tuptuś

pralnia chemiczna

Post autor: tuptuś »

Witajcie. Tak jak w temacie zastanawiam się nad tym czy taka pralnia chemiczna to akurat dobry pomysł? Bo wiecie nigdy wcześniej nie korzystałam z usług takiej pralni także może i jest to dobry pomysł. A że dostałam namiary na tę pralnię https://www.pralnia-warszawianka.pl/ to tym bardziej wiem, że warto z takich usług skorzystać. Bo jednak przyjadą do mnie po to pranie i dostarczą wyprane i wyprasowane.
Żaneta

Re: pralnia chemiczna

Post autor: Żaneta »

Oczywiście czasami warto jest skorzystać z takich usług pralniczych, ale przecież codzienne pranie to i tak robimy w naszym domu. Ja jestem zdania, że bardzo fajnie także sprawdzi się suszarka ścienna https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... stale/4962 i tak naprawdę bardzo łatwo jest ją zamontować.
mókowska

Re: pralnia chemiczna

Post autor: mókowska »

Moja firma korzysta z usług pralniczych realizowanych przez https://www.pralniacichowscy.pl/oferta-dla-firm i faktycznie wychodzi nam to na plus. A to dlatego, iż mamy gwarancję należycie i profesjonalnie wykonywanych usług. Znają sie na tym bardzo dobrze a po wszelkich brudach ani śladu - czyli zgodnie z oczekiwaniami. Dobrze było powierzyć te zadanie fachowcom!
zośka049

Re: pralnia chemiczna

Post autor: zośka049 »

Ja raczej rzadko korzystałam z tego typu usług, ale powiem Wam, że ostatnio postanowiłam zrobić generalny porządek w swoim domu i potrzebne mi było pranie tapicerki. Na stronie https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/otwock/ znajdziecie ofertę firmy, z której usług skorzystałam. Jestem bardzo zadowolona z tego jak odświeżyli tapicerkę - bardzo polecam!
ODPOWIEDZ