Poszukiwanie mieszkania

Awatar użytkownika
pabiana_94
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 16:53

Poszukiwanie mieszkania

Post autor: pabiana_94 »

Witajcie :) Jestem na etapie poszukiwania ładnego mieszkania we Wrocławiu. Na samodzielne szukanie nie mam zbyt wiele czasu, więc chciałam poprosić was, żebyście polecili mi sprawdzone biuro nieruchomości. Będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
noemi1990
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 5:32

Re: Poszukiwanie mieszkania

Post autor: noemi1990 »

Ja korzystałam z pośrednictwa doexpert.pl. Z ich pomocą znalazłam wymarzony domek z ogródkiem pod Wrocławiem. Nasza współpraca przebiegła bezproblemowo, to prawdziwi profesjonaliści ze świetnym podejściem do klienta.

konfiguracja internetu w telefonie orange
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:03

Re: Poszukiwanie mieszkania

Post autor: kawoszka »

Ja natomiast szukam mieszkania na terenie śląska - najlepiej w Rybniku. Polecono mi biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Ma bardzo dobrą opinie z których wynika, że zatrudnia wysoko wykwalfikowaną kadrę. Co ważne to transakcje przeprowadzane przez to biuro są ubezpieczone.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Poszukiwanie mieszkania

Post autor: patra »

Jeśli szukasz mieszkania na Śląsku, rozejrzyj się na osiedlu Francuska Park, znajomi tam mieszkają i to jest podobno super osiedle a ma się teraz z tego co wiem rozbudowywać. Warto się nim zainteresować także ze względu na bardzo dobrą lokalizację. To jest ważny atut jeśli szukasz mieszkania.
ODPOWIEDZ