Porady prawne

Awatar użytkownika
Kazimiera91
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 13:17

Porady prawne

Post autor: Kazimiera91 »

Hej! Korzystałyście kiedykolwiek z pomocy adwokata? Mnie zdarzało się chodzić na bezpłatne porady prawne do jednej z łódzkich kancelarii. Nie powiem, tamtejszy mecenas bardzo pomógł mi, a to zasługa jego obszernej wiedzy i doświadczenia. Też sądzicie, że trudno jest teraz znaleźć dobrego adwokata? Jakie macie zdanie na ten temat?:)
Awatar użytkownika
patra
Posty: 205
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Porady prawne

Post autor: patra »

Kazimiera91 pisze: 21 sty 2021, 2:36 Hej! Korzystałyście kiedykolwiek z pomocy adwokata?
Jasne, zawsze jak mam problem prawny idę do adwokata, a przy rozwodzie też miałam sprawdzonego adwokata od prawa rodzinnego bo nie wiem czy odważyłabym się stanąć przed sądem bez kogoś znającego prawo tak jak adwokat Łukasz Węgłowski
Awatar użytkownika
Titana
Posty: 349
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Porady prawne

Post autor: Titana »

Jeżeli chodzi o prawo i to, jakie ma się możliwości działania, warto zastanowić się nad instytucją, jaką jest trybunał praw człowieka: http://rozmowyprawne.pl/kiedy-warto-sie ... czlowieka/. Często zgłaszają się do niego osoby, które czują się poszkodowane z różnych powodów i chcą udowodnić, że należy się im sprawiedliwe potraktowanie.
guśka

Re: Porady prawne

Post autor: guśka »

A na ten blog https://lexsecure.pl/blog/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam naprawdę sporo różnych ciekawych artykułów, które poruszają różne problemy prawne. Nie da się ukryć, że można w ten sposób sporo się dowiedzieć. Ważne jest to, że takie porady są tam zupełnie bezpłatne. Właśnie dlatego warto regularnie zaglądać na tę stronę. taka wiedza z pewnością się przyda.
ODPOWIEDZ